Znaki świadczące o tym, że zmarli chcą nawiązać z nami kontakt!

Wielu z nas ma kogoś bliskiego, kto już odszedł z tego świata. Nie da się ukryć, że strata bliskiej osoby dla każdego jest bardzo bolesna i każdy z nas na swój sposób przeżywa żałobę. Niejednokrotnie wówczas zastanawiamy się, czy jest możliwość, aby nawiązać kontakt z osobą, której już z nami nie ma. Nie brakuje ludzi, którzy wierzą w życie pozagrobowe i tym samym są przekonani, że kontakt ze zmarłą osobą jest możliwy. Oto 5 sygnałów, na które powinniśmy zwrócić uwagę.

Śmierć bliskiej osoby jest ogromną traumą i ciężko jest nam się pogodzić z tym, że danej osoby już z nami nie ma. Nie bez powodu wielu z nas wierzy, że istnieje życie pozagrobowe, a co się z tym wiąże, nasi bliscy nie odchodzą na zawsze, ale cały czas nad nami czuwają. Wierzymy również, że bliska nam osoba będzie chciała się z nami skontaktować i dać nam jakiś znak. Jak się okazuje, istnieją pewne sygnały, które mogą świadczyć o tym, że zmarły faktycznie nad nami czuwa.

To właśnie w naszym codziennym życiu możemy dostrzec znaki, jednak warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę. W sieci nie brakuje opowieści osób, które są pewne, iż osoba zza światów chciała się z nimi skontaktować. Na co w takim razie zwrócić uwagę, aby wiedzieć, że bliski, którego już z nami nie ma, chce nawiązać z nami kontakt?

ZOBACZ TAKŻE: Co czujemy, kiedy umieramy? Czy śmierć wiąże się z bólem?

Po czym poznać, że zmarły chce się z nami skontaktować?

1. Zmiana temperatury i zapachu

Jeżeli zauważyliście, że temperatura w pomieszczeniu, w którym przebywacie, nagle drastycznie zmalała lub wzrosła wiedzcie, że jest coś na rzeczy. Nie brakuje historii, kiedy to właśnie w takim momencie osoby odczuwały obecność kogoś, kto już odszedł na tamten świat. Często w ich opowieściach pojawiają się również informacje o specyficznym zapachu.

2. Spadające pióra

Nie od dziś mówi się, że pióro jest znakiem aniołów. Jeżeli nagle znalazło się na twojej drodze lub niespodziewanie dostrzegłeś piórko na parapecie, czy na swoim balkonie wiedz, że jest to znak od bliskiej osoby, której już z Tobą nie ma. Wówczas mówi się, że czuwa nad nami opatrzność, a zmarły zsyła nam pomoc anioła, jakby wiedział, że w danej chwili go potrzebujemy.

3. Zatrzymanie wskazówek zegara

Wielu z nas wierzy, że zatrzymanie się zegara przynosi nieszczęście, jednak nie zawsze powinniśmy się tego obawiać. Choć przyjęło się, że zatrzymanie wskazówek zegara może zwiastować zbliżającą się śmierć, to jest to również znak, że w naszym pomieszczeniu przebywa również ktoś z zaświatów. Nie ma się wówczas czego obawiać.

4. Zakłócenia energetyczne

Migająca żarówka, samoistne wyłączenie się telewizora lub radia również może zwiastować, że ktoś ze zmarłych próbuje z nami nawiązać kontakt. Jeżeli regularnie przytrafiają Ci się zakłócenia energetyczne, możesz być pewny, że zmarli nad Tobą czuwają i chcą być blisko Ciebie.

5. Sny

Ludzka podświadomość nie jest do końca odkryta i często sprawia, że to właśnie ona odzwierciedla targające nami emocje. Wszyscy, którzy wierzą w życie pozagrobowe uważają, że to właśnie podczas snów zmarli najczęściej się z nami kontaktują i dają nam potrzebne wskazówki. Warto jednak zapamiętać wówczas sny, bo nie wszystkie oznaczają to samo. Kiedy widzisz w nich np. uśmiechniętą bliską osobę, za którą tęsknisz, wiedz, że wydarzy się coś pozytywnego. Kiedy jednak pojawi się ona w Twoich snach smutna lub przestraszona, wiedz, że próbuje Cię ostrzec przed niebezpieczeństwem.

Udostępnij: