Magiczne rytuały od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, jednak nie każdy wie, jak z nich korzystać. Nie brakuje osób, które twierdzą, że czary mają wpływ na ich życie, a rzucanie zaklęć sprawia, że są w stanie osiągnąć założony cel. Warto jednak pamiętać, że magia nie jest dla wszystkich i trzeba umieć się z nią obchodzić. Jak się okazuje, powstała instrukcja rzucania zaklęć. Jak to zrobić, aby zadziałało? Poznaj kilka prostych zasad.

Czym jest zaklęcie?

To działania w magii, polegające na wypowiadaniu konkretnych słów i wykonywaniu odpowiednich ruchów, które wpływają na otaczającą nas energię w celu kształtowania rzeczywistości.

Coraz popularniejsza staje się również afirmacja, która także zalicza się do zaklęć. Ma ona za zadanie dotrzeć do naszej podświadomości, która następnie kontroluje nasze myśli, uczucia, czy zachowania. Jak rzucać zaklęcia, aby nie straciły one swojej mocy? Poznaj kilka przydatnych wskazówek.

ZOBACZ TAKŻE: Znaki świadczące o tym, że zmarli chcą nawiązać z nami kontakt!

Instrukcja rzucania zaklęć

Nim zabierzesz się za rzucanie zaklęć musisz wiedzieć, żeby podejść do tego z dobrą intencją. Liczy się tutaj również pozytywne nastawienie i wiara. Niepewność oraz sceptyczne nastawienie sprawią, że magia nie przyniesie żadnych efektów. Zaklęcie zawsze musi być rzucane w dobrej wierze i nie może być rzucane bez wiedzy drugiej osoby.

1. Określ swój cel i intencję

To pierwszy krok, który należy spełnić. Określ konkretny cel, bo magia zadziała tylko wtedy, kiedy dokładnie będziesz wiedział, czego pragniesz i co chcesz osiągnąć. Jeżeli będziesz miał niejasne oczekiwania lub twoje intencje będą chaotyczne magia może przynieść odwrotny efekt. Czasami lepiej nie ryzykować.

Skup się na realnych, możliwych do osiągnięcia założeniach, stopniowo staraj się spełniać swoje marzenia. Przeprowadzenie rytuału, który drastycznie zmieni twoje życiowe położenie jest niezwykle trudne i wymaga zaawansowanej umiejętności pracy z energią.

2. Znajdź lub napisz zaklęcie

W sieci znajdziemy wiele zaklęć, które będą pasowały do naszych intencji. Niemniej jednak zdarza się, że cel rytuału jest na tyle specyficzny, że trudno nam znaleźć odpowiednie do tego zaklęcie. Tym samym nie ma żadnych przeszkód, aby napisać je samemu.

- Napisać zaklęcie należy tydzień przed odprawieniem rytuału.
- Kartkę, na której piszesz swoje zaklęcie, trzeba oczyścić za pomocą kadzidła lub palo santo.
- Zaklęcia muszą być formułowane w prosty i krótki sposób. Nie należy ich komplikować.
- Precyzyjnie opisz swój cel lub intencję.
- Zadbaj o komfort i dobre samopoczucie w trakcie pisania zaklęcia.

Odprawianie trudnych czarów bez odpowiedniego przygotowania może sprawić, że zaklęcia przyniosą nieoczekiwany efekt, a w twoim życiu pojawi się energia, której wcale nie chcesz w nim gościć.

3. Wybór odpowiedniego czasu do rzucania zaklęcia

Odpowiedni termin ma wpływ na skuteczność rzucanych zaklęć. Zwracaj uwagę na fazy Księżyca, układ gwiazd, położenie planet, czy nawet, jaki jest dzień tygodnia i data. Nie bez powodu mówi się, że wtorek to idealny czas na rzucanie miłosnych zaklęć, a czwartek tych związanych z podróżami.

Magia zadziała najmocniej, jeśli będziemy odprawiać ją w czasie nowiu i pełni Księżyca. Podczas nowiu najlepiej rzucać zaklęcia związane z odrodzeniem, nowym początkiem i oczyszczaniem. Podczas pełni najlepiej sprawdzą się czary związane z miłością i pożądaniem, a także przyciąganiem bogactwa.

4. Odpowiednia przestrzeń

Miejsce rzucania przez nas zaklęć również ma ogromny wpływ na jego działanie. Wybierz miejsce, w którym nie będzie Cię nic rozpraszać, bo to właśnie koncentracja odgrywa w magii największą rolę. Najlepiej robić to w samotności, bez rozpraszających dźwięków.

Niektóre rytuały magiczne przyniosą najlepsze efekty, jeśli będą odprawiane na łonie natury. Bliski kontakt z przyrodą sprawi, że łatwiej będzie ci się połączyć z energią świata. Dodatkowo świeże powietrze może pomóc ci się skoncentrować, a co za tym idzie, zwiększyć skuteczność wypowiadanych przez ciebie zaklęć.

Nie warto rzucać zaklęć podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych oraz zawsze przed należy oczyścić przestrzeń ze złej energii. Tylko kiedy spełnisz te kilka powyższych zasad, będziesz mógł się cieszyć z powodzenia swojego zaklęcia.

Udostępnij:

Sklep