Znana wróżka ostrzega przed zrujnowaniem sobie życia

Znana jasnowidzka Aida ostrzega Polaków przed konkretnymI zachowaniami, które mogą przyczynić się do pogorszenia ich życia. Czego unikać, aby nie mieć negatywnego wpływu na dalsze losy?

Aida to jedna z najpopularniejszych wizjonerek mieszkających w Polsce. Z pochodzenia jest Gruzinką, jednak już od wielu lat jest bardzo znana naszym rodakom. Wróżka wielokrotnie udowadniała, że posiada wyjątkowy dar, który odziedziczyła po swoich przodkach. Aida ma wyjątkową zdolność do przewidywania przyszłości łącząc się ze światem nadprzyrodzonym. Wiele osób podchodzi sceptycznie do jej jasnowidzenia, jednak są tacy, którzy wierzą w przepowiednie gruzińskiej wróżki.   

Znana jasnowidzka prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją około 50 tysięcy użytkowników tej platformy. W social mediach Aida przekazuje swoim obserwującym rady, jak postępować, aby życie lepiej się układało.  

W tym roku jasnowidzka już kilka razy przekazywała wróżby na bieżący rok. Aida wyjaśnia, co robić, a czego nie robić, aby nie ściągnąć na siebie pecha.

Żyć w zgodzie ze sobą

Aida radzi, aby nie dać sobą manipulować i żyć w zgodzie ze swoim sercem i przekonaniami:

Nie mów TAK, kiedy serce mówi NIE. Żyj w zgodzie ze sobą. Każdego dnia słuchaj swojego serca. Nie zapominaj, że ono jest przy tobie od zawsze i na zawsze. Nigdy nie odwracaj się od siebie. Serce jest twoim nawigatorem, głosem twojej duszy – radzi Aida.

Otworzyć się na siebie

Wróżka radzi, aby otworzyć się na świat i nie oczekiwać od niego zbyt wiele:

Otwórz się na świat,
a świat otworzy się na ciebie ✨
Zamknięci w strefie oczekiwań na lepszy dzień, lepsze warunki jazdy tracimy cenny czas.
Do szczęścia czasami dociera się z przesiadkami, idzie na piechotę. Są dni, które mijają i są dni, które są najpiękniejszymi przystankami
w drodze zwanej życiem.
Idź, biegnij, płyń, leć. Żyj !♥️– napisała wróżka.

Być cierpliwym w dążeniu do celu

Aida podkreśliła, że należy cierpliwie dążyć do celu, nie poddając się:

Do szczęścia czasami dociera się z przesiadkami, idzie na piechotę. Są dni, które mijają i są dni, które są najpiękniejszymi przystankami w drodze zwanej życiem

ZOBACZ TAKŻE: Osoby spod tych znaków zodiaku zakochują się od pierwszego wejrzenia!

Udostępnij: