Co mówi o Tobie numer telefonu? Więcej niż myślisz!

Wydawałoby się, że numer telefonu to tylko ciąg przypadkowych cyfr, które nie mają większego znaczenia. Możesz w to wierzyć lub nie, ale liczby jakie nas otaczają, mają na nas duży wpływ. Według numerologii, nawet te cyfry znajdujące się w numerze telefonu, w bezpośredni sposób wpływają na nasz los i mogą przekazywać mnóstwo informacji na nasz temat! Sprawdź, co mówi o Tobie numer telefonu!

  Co mówi o Tobie numer telefonu?

  Nawet z tych pozornie przypadkowych cyfr, z których składa się nasz numer, można dowiedzieć się sporo o człowieku. Co więcej, nie tylko o sobie, ale także o ludziach, do których kontakty mamy zapisane w telefonie!

  Jak to sprawdzić?

  Musisz dodać do siebie wszystkie cyfry całego numeru telefonu, do momentu, aż uzyskasz pojedynczą cyfrę. Przykładowo: jeśli Twój numer telefonu to 602601600 to: 6+0+2+6+0+1+6+0+0=21= 2+1= 3

  Oznacza to, że Twój numer telefonu reprezentuje cyfrę 3. Teraz sprawdź, co to oznacza, a zdziwisz się jak wiele można z tego wyczytać!

  ZOBACZ TAKŻE: Mój mąż podczas „kryzysu wieku średniego" wyrwał młódkę. Szybko tego pożałował

  Zdziwisz się, jak wiele można z tego wyczytać!

  Jedynka

  Numerologiczną jedynkę cechuje ambicja i odwaga. Nie ma dla niej niemożliwego, ma wysokie wymagania wobec siebie i innych. Przewodzenie innym sprawia jej przyjemność, na dodatek świetnie sprawdza się w roli lidera. Jest kreatywna i ma bogatą wyobraźnię.

  Dwójka

  Numerologiczna dwójka jest wrażliwą i łagodną duszą o dobrym sercu. Przejmuje się losem innych, jest pełna empatii i chętnie niesie pomoc potrzebującym. Dba o wszystkich w swoim otoczeniu, dlatego jest powszechnie lubiana i szanowana. Można na niej polegać w każdej sytuacji.

  Trójka

  Trójka w numerologii ma mnóstwo energii, jest pełna szalonych pomysłów, które bez wahania wciela życie. To wszechstronnie uzdolniona osoba, która może odnieść sukces w wielu dziedzinach. Artystyczna dusza przepełniona pozytywnym nastawieniem do życia.

  Czwórka

  Dla numerologicznej czwórki rodzina jest wszystkim. Bez reszty jest oddana swoim bliskim. To ciepła, lojalna, godna zaufania i oddana osoba. W pracy jest odpowiedzialna, sumienna i pracowita.

  Piątka

  Numerologiczne piątki to ktoś, kto wciąż poszukuje swojego miejsca na ziemi. Wszędzie jej pełno i wszystkiego pragnie spróbować. Takiej osobie trudno usiedzieć w miejscu, nie znosi nudy i rutyny, stale musi być w ruchu.

  Szóstka

  Szóstka jest gotowa do poświęceń i zrobi wszystko dla tych, na których jej najbardziej zależy. Twardo stąpa po ziemi, jest zrównoważona i spokojna. Jest wytrwała w dążeniu do celu, ambitna i cierpliwa.

  Siódemka

  Siódemki bywają nieufne wobec obcych i ciężko im się otworzyć przed innymi ludźmi. Często odnoszą sukcesy w pracy, jednak mogą mieć problemy z nawiązywaniem bliskich relacji.

  Ósemka

  Numerologiczna ósemka jest bardzo ambitna, odważna i żywiołowa. Ma wielkie plany i marzenia i robi wszystko, żeby je spełnić. Nie cofnie się przed zdobyciem upragnionego celu.

  Dziewiątka

  Numerologicznej dziewiątce zależy na innych ludziach, jest pełna empatii i współczucia. Nigdy nie pozostaje obojętna wobec czyjegoś cierpienia. Bardzo wrażliwa na los potrzebujących.

  Udostępnij: