Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kobieta ma tylko jeden problem. Mężczyzna, który chce zrozumieć kobietę, znać jej potrzeby, uczucia, pragnienia, marzenia. Tym problemem jest mężczyzna, który tego nie rozumie.

Kobiety

znak cytatu Chwiejną i zmienną jest zawsze kobieta.

Kobiety

znak cytatu - Jaka Ona była? - A płakałeś kiedyś, synu? - Każdy chyba... - Ja płakałem, gorzko płakałem, jak było mi źle, jak jej nie było, nie miałem jej, a chciałem, potrzebowałem. Wiedziałem od początku, że tylko ją.. i tylko z nią, wszystko. Z nią leżeć w słońcu, z nią wędrować, jak oglądać świat to jej oczami, mówić, to jej ustami... ale znikała i nie miałem jej, i sił też nie miałem, i łamałem się jak sucha gałąź. I rwałem włosy z głowy, myśląc, jak ją zatrzymać, kiedy traciłem ją z oczu. Potrzebowałem jej głosu, śmiechu, jej łez, bardziej niż ona mnie całego... Myślisz, synu, że mi wstyd? Postawiłbym pomnik i zapisał to wszystko na nim, i klękałbym przed nim, do końca życia.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Gdy dzieweczka - to ją chcesz,a gdy większa - to ją strzeż,jak podrośnie - zapłać komu,by ją zabrał z twego domu.

Kobiety

znak cytatu Jeśli kobieta przeprasza zaraz po kłótni to znaczy, że już wymyśliła jak się zemści.

Kobiety

znak cytatu Należała do tych kobiet, które kochają na całe życie i nie chciała dopuścić do siebie myśli, że w jej życiu mógłby pojawić się ktoś inny. Taki był jej wybór, w jej sercu było miejsce tylko dla niego.

Kobiety

znak cytatu Następnym razem, kiedy będziesz czegoś szukał, udawaj, że jesteś kobietą.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta nie jest jak kwiat, który więdnie po zbiorze. Jest jak drzewo, które rośnie, im więcej jej dajesz.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta ma prawo do bycia sobą. Nie jest obligowana do bycia matką, żoną, pielęgniarką lub do zaspokajania męskiej próżności. Kobieta nie jest panią, matką natury, ani boginią. Kobieta to osoba.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Od dawna zauważyłem,że żony rogaczy nie odznaczają się zazwyczaj wiernością.

Kobiety