Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Pewnego dnia, jeszcze za mną zatęsknisz, wtedy odczujesz to jak naprawdę, jestem tobie potrzebny.

Kobiety

znak cytatu Kobieta ma moc zasypiania pokoju, troski, miłości, pokoju i dań gotowych. Bez kobiet, dom staje się pusty, a życie niemożliwe.

Kobiety

znak cytatu Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobietę cechuje siła, której mężczyzna nie zrozumie nigdy. Znosi ból rodzenia, potrafi walczyć o swoje i znosić najcięższe losy bez utraty godności. To jest prawdziwa siła.

Kobiety

znak cytatu Wcale się nie pokłócili, ona po prostu po kilku tygodniach spojrzała trzeźwym okiem na to mieszkanie, którego się nie da posprzątać, na tego mężczyznę, którego się nie da ocalić. I tyle. I spakowała się. I wyszła.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jeśli kobiecie opowiada się cokolwiek pod pieczęcią absolutnej tajemnicy, jest się zwykłym sadystą.

Kobiety

znak cytatu Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicję i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą wybierze rozstanie zamiast bycia na drugim planie i upominanie się o czułe słowa, bo wie ile jest warta.

Kobiety

znak cytatu Kobieta luksusowa to taka, która ma własne konto. Jest niezależna finansowo.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta jest jak herbata. Nie dowiesz się, jak mocna jest, dopóki nie trafi do wrzątku.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta ma intuicje, której mężczyzna nie zrozumie, a nawet nie zauważy. Zna ona człowieka lepiej niż on sam siebie. To jest jej tajemnica i jej siła.

Kobiety

Zobacz więcej