Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta to tajemnica, której nie rozwiąże nigdy żaden mężczyzna. W środku kryje moc, której mężczyźni się boją. To nie słabość, to siła. To nie cisza, to krzyk. To nie łza, to ulewa. To nie pusta przestrzeń, to tętniące życie

Kobiety

znak cytatu Zawsze bądź ostrożny, jeżeli chodzi o plotki na temat kobiety. Przeważnie pochodzą od mężczyzny, który nie może jej mieć, lub od kobiety która nie może z Nią konkurować.

Kobiety

znak cytatu Oczy kobiet zawsze błyszczą, bez względu na kolor.

Kobiety

znak cytatu Nadzieja jest odwieczną wszystkich ludzi piastunką: kołysze nas bezustannie i smutki nasze usypia.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta posiada siłę, której mężczyzna może tylko pragnąć. Siła ta nie wynika z męskiej dominacji, ale z łaskawości serca, z męstwa ducha, z magii duchowej, która doświadcza, akceptuje i daje miłość. Mężczyzna może dominować, ale tylko kobieta posiada prawdziwą moc.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta ma tyle odwagi, ile jej miłości, tyle siły, ile jej serca. Jej kruchtość jest tylko zewnętrzna, wewnętrzna twardość i wytrzymałość może nieraz zaskoczyć mężczyznę.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy jeszcze nie rozmawiałem z kobietą taką jak ona ani nie spotkałem takiej niewiasty. Była wojownicza,
a jednocześnie za grosz zalotna. Odnosiłem wrażenie,
że jej słowa są niczym staw wypełniony zimną wodą,
w którą wskakiwałem, nie zważając na konsekwencje.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta ma w sobie moc, której mężczyźni nie mają. Potrafi smucić się, płakać, kochać, cieszyć, nienawidzić, zastanawiać się, myśleć, dbać, troszczyć, obdarzać miłością, ale przede wszystkim potrafi być silna. To wielka zdolność i moc, której nie można lekceważyć ani ignorować.

Kobiety

znak cytatu Nie wiem, czy zawsze byłaś tą jedyną. Ale wiem, że jesteś tą jedyną teraz, i wiem, że będziesz nią jutro, w następnym miesiącu, roku. I że będziesz tą jedyną przez resztę mojego życia. Amen.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta ma tę potężną moc, by coś, co wydaje się niemożliwe, potrafi zrealizować z największą gracją. Nich nikt nie daje jej cienia wątpliwości, że coś jest poza jej zasięgiem, bo pokazując do niej nieufność, dajemy pożywienie jej determinacji.

Kobiety

Zobacz więcej