Kobieta jest to takie stworzenie ...
Kobieta jest to takie stworzenie które wyciąga nieprawdziwe wnioski z niezaistniałych faktów.
Kobieta, jest jak herbata. Nie poznasz jej prawdziwej siły, dopóki nie znajdzie się ona w gorącej wodzie. To właśnie w tym miejscu, pod presją, pokazuje swoją prawdziwą moc i determinację.
Kiedy kobieta ma wiarę w siebie, nie boi się bronic swojej indywidualności. Wygląda jak chce. Ma własny styl. Swoja charyzmę. Swój niepowtarzalny urok. Mężczyzna chce czegoś, czego nie ogląda na co dzień. Nie w sensie ruda kontra blondynka. Chce mieć wyjątkowa kobietę, która myśli sama za siebie.
Kiedy kobietę trzyma przy życiu czyjaś miłość, i nagle ta miłość zostaje jej odebrana, żeby nie umrzeć, musi zamienić to uczucie na inne, równie silne: nienawiść.
Jak pociągająca jest kobieta nieświadoma swojej urody.
Żadna zasłona, żadne mury, żadne oceanie, nie są dość mocne, by stawić opór kobiecej determinacji: gdy jej serce płonie, wszystko inne umiera w jej świetle.
Kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana.
Białogłowy zwykły sobie kraść lata.
Kobiety zwykle poddają się nie dlatego, że są zmęczone, ale dlatego, że czują się niedoceniane.
Bądź z kimś kto lubi Twoje szaleństwo, a nie zmusza Cię do normalności.
Ktoś, kto ma zegarek, dobrze rozumie słabość do kobiet.