Kobieta jest cudem boskim, szczególnie ...
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Przeżyję, chociaż nie umiem żyć..
Kobieta to potężna istota, która potrafi zasmucić się deszczem, a potem odwrócić ten chmurzasty dzień w piękne tęczowe popołudnie. Kobieta jest jak ocean, ma różne głębokości i jest pełna tajemnic.
Kobieta jest jak herbata. Nie wiesz jak silna jest, dopóki nie znajdzie się w gorącej wodzie.
Najpierw się kochacie, żyć bez siebie nie potraficie, obiecujecie wpsaniałe życie ...
gdy nagle coś pęka, zaczynacie milczeć aż w końcu udajecie, ze sie nie znacie.
W sobotę znów
próbowałem znaleźć kobietę
mego życia. W niedzielę
uznałem, że ona nie istnieje.
Baba i diabła oszuka.
Kobieta jest jak akwarela. Zmienia się pod wpływem kolorów jej duszy, fascynująca niczym tajemnica, którą chcesz rozwikłać, ale nie potrafisz. Jest jak puch dandelionu, piękna i ulotna, ale o siły, jaka w niej drzemie, można się przekonać, kiedy wiać zaczynają wiatry przeciwności.
Nie trzeba mu psa, bo go baba obszczeka.
Kobieta to pełnia życia, koło, które zamyka cykl. Ona jest księżycem, słońcem, gwiazdami. Ona jest ziemią, jest zasiewem, jest strumieniem. Ona jest wszystkim, co jest naturalne, wszystkim, co jest spontaniczne. Nie bój się siebie, kobiety, jesteś esencją życia.
Dopóki żyją nasze matki, ciągle jesteśmy dziewczynkami.