Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kobieta spowita w luksus odznacza się specjalnym blaskiem.

Kobiety

znak cytatu Zachowanie zołzy pozwala
mężczyźnie zrozumieć bez słów,
że ona nie postawi krzyżyka na swoim
życiu po to, żeby go zadowolić.

Kobiety

znak cytatu Nigdy nie zrozumiesz, jak silna jest kobieta, dopóki nie stanie się jedyną opcją, jaką ma. Kobieta, kiedy jest u dołu, nie jest zmuszona do zrezygnowania, ale do walki.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta duchem silna może przetrwać wszystko, pokonać każdą przeciwność. Niezależnie od tego, jak trudna jest sytuacja, zawsze znajduje w sobie odwagę i siłę, by iść do przodu i zmierzyć się z rzeczywistością. Kobieta nauczyła się być silna nie tylko dla siebie, ale także dla tych, których kocha.

Kobiety

znak cytatu - Jaka Ona była? - A płakałeś kiedyś, synu? - Każdy chyba... - Ja płakałem, gorzko płakałem, jak było mi źle, jak jej nie było, nie miałem jej, a chciałem, potrzebowałem. Wiedziałem od początku, że tylko ją.. i tylko z nią, wszystko. Z nią leżeć w słońcu, z nią wędrować, jak oglądać świat to jej oczami, mówić, to jej ustami... ale znikała i nie miałem jej, i sił też nie miałem, i łamałem się jak sucha gałąź. I rwałem włosy z głowy, myśląc, jak ją zatrzymać, kiedy traciłem ją z oczu. Potrzebowałem jej głosu, śmiechu, jej łez, bardziej niż ona mnie całego... Myślisz, synu, że mi wstyd? Postawiłbym pomnik i zapisał to wszystko na nim, i klękałbym przed nim, do końca życia.

Kobiety

znak cytatu Kobiecie, żeby się zakochać nie potrzeba ładnych oczu czy wysokiego prestiżu. Żeby kobieta się zakochała potrzeba szczerych chęci, sposobu traktowania jej tak jak nikt nigdy wcześniej tego nie robił. Patrzenia na nią w ten sposób, jakby nic poza nią nie istniało.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda jest jak kobieta:im młodsza, tym głupsza;im starsza, tym pewniejsza.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Matka byłaby zdolna wymyślić szczęście, aby je dać swoim dzieciom.

Kobiety

znak cytatu Kobieta ma tyle siły, ile jej damy. Kiedy jest zadowolona, raduje się jak małe dziecko. Kiedy jest smutna, tonie w żałości. Kiedy jest zła, nie ma na niej mocnych. Ale bez względu na to, kim jest i czym się zajmuje, zawsze potrafi znaleźć czas dla tych, na których jej najbardziej zależy.

Kobiety

Zobacz więcej