Jeżeli mówisz o kobietach, myśl ...
Jeżeli mówisz o kobietach, myśl wówczas o swojej matce.
(...) jedyne kobiety, które warto mieć, to te, które potrafią cię rozgryźć.
KobietyKobiety mają siłę, której są nieświadome, aż nadejdzie czas, kiedy muszą ją wykorzystać. Kobiety pachną różami, słońcem i vanilią, nawet gdy doświadczają nocy, deszczu czy sztormu.
KobietyNie jestem dziwna! Jestem z edycji limitowanej!
KobietyKobieta z intuicją jest jak człowiek z rewolwerem. W każdej chwili może cię zaskoczyć. Stoi na straży swojego szczęścia i nie pozwoli nikomu go zabrać.
KobietyKobieta o silnym charakterze zawsze znajdzie sposób, jak poradzić sobie w życiu. Niezależnie od tego, jakie przeciwności losu stanie na jej drodze, ona zawsze wstanie, otrzepie się z kurzu i pójdzie dalej.
KobietyKobieta jest jak herbata, nie dowiesz się jak mocna jest, dopóki nie wrzucisz jej do gorącej wody.
KobietyKsiądz i niewiasta z jednego ciasta.
KobietyNie każda kobieta jest godna tego, by nazywać ją kobietą.
KobietyNie rozumiem, po co kobietom tyle pieniędzy. Jedzą mało, piją mało, nie grają, nie palą i nie mają przyjaciółek, które musiałyby utrzymywać.
KobietyKoń srokosz, żona Magda, co ma Bóg dać to i tak da.
Kobiety