Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być ...
Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym.
Kobieta ma siłę poruszania gór, ale oprócz gór potrafi poruszyć również serca. Jest delikatna, ale w swojej delikatności skrywa potężną siłę.
Nawet najbardziej subtelne i delikatne kobiety... mogą mieć fantazje zaprzeczające ich ułożonym zasadom...
Lepiej dziewkom siwieć, niż za mężem parszywieć.
Kobieta jest jak herbata, nie dowiesz się, jak silna jest, dopóki nie znajduje się w gorącej wodzie.
Te kobiety [...] nie żałują jedzenia, ale zabawa z nimi żadna.
Kobieta ma jedno prawo, którym mężczyzna nie dysponuje. Jest tak silna, że może stawić czoła samotności, problemom, a nawet porażce. Przy tym mężczyzna zatraca się w swojej niepewności.
Ciało kobiety jest w zasadzie substancją podatną, którą moda kształtuje na swój własny sposób.
Kobieta to potężna istota, która potrafi zasmucić się deszczem, a potem odwrócić ten chmurzasty dzień w piękne tęczowe popołudnie. Kobieta jest jak ocean, ma różne głębokości i jest pełna tajemnic.
Jeżeli mówisz o kobietach, myśl wówczas o swojej matce.
Czasami najpiękniejsza na sali nie jest dziewczyna, która ma obiektywnie najbardziej idealną figurę i rysy twarzy, ale ta, która ma do siebie zaufanie, lubi siebie i emanuje radością. Ona będzie przyciągała do siebie spojrzenia i budziła zazdrość, chociaż gdyby zbadać jej atuty za pomocą cyfrowego wzorca kobiecej urody, niekoniecznie otrzymałaby dobry wynik. Bo źródłem jej pewności siebie i radości nie jest dyplom ukończenia szkoły dla kandydatek na Miss Świata, tylko to, że lubi swoje prawdziwe ,,ja’’, czyli ma świadomość swoich emocji, uczuć i pragnień. Kocha siebie za to, że jest na świecie i znajduje radość w różnych, nawet drobnych i pozornie nieznaczących sprawach lub zdarzeniach.