Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kiedyś przeczytałem zdanie, że mężczyzna najlepiej czuje się przy kobiecie, przy której może się zdrzemnąć. Podpisuję się pod tym. I dodam, że jeśli jeszcze można z nią pogadać, to już jest super.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W maju Natura jest kobietą.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Choć kobiety są aniołami, małżeństwo jest jednak diabłem.

Kobiety

znak cytatu Być potężnym – to tak samo jak być damą. Jeśli musisz zapewniać, że nią jesteś – to nie jesteś.

Kobiety

znak cytatu To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego, że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne, pewna, że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. A jeśli tak się nie stanie, to co? Bywa. W takim razie nie musisz już nim sobie zawracać głowy, masz więcej czasu dla siebie - a to cholera podstawa! Bo to Twoje życie, nie jego, więc to właśnie TY masz być szczęśliwa i zadowolona z siebie...

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Są kobiety, które aby zamaskować swoje krzywe nogi,noszą bardzo duże dekolty.

Kobiety

znak cytatu Tak po prostu, chciałabym ci wystarczyć. Tak idealnie. Pasować do bioder, marzeń i twojego Domu. Tak po prostu...

Kobiety

znak cytatu My kobiety, niestety, częściej niż mężczyźni tracimy kontakt z rozumem. Jesteśmy strasznie emocjonalne. Chociaż ja akurat bardziej wierzę w rozum niż w tak zwane odruchy i w serce.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Różnica między czarem a urodą?Kobieta piękna to ta, którą zauważyłem,a czarująca, która mnie zauważyła.

Kobiety

znak cytatu Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicje i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą, wybierze rozstanie zamiast bycie na drugim planie, upominania się o czyjąś uwagę czy żebrania o gest.

Kobiety

Zobacz więcej


Sklep