
Najpiękniejszym strojem kobiety jest charyzma, dodatkiem - uśmiech, parą butów ...
Najpiękniejszym strojem kobiety jest charyzma, dodatkiem - uśmiech, parą butów - pewność siebie.
Czasami łatwo zapominamy, jak silne można być jako kobieta. Kiedy biegniemy, nie tylko dążymy do celu. Pokazujemy, że potrafimy być silne, niezależne, dumne. Pokazujemy, że potrafimy dążyć do celu bez względu na przeciwności losu. Że nawet jeśli mierzą nam zbyt wysoko, potrafimy przekroczyć te oczekiwania.
Kobietom naprawdę nie można ufać. Są jak prąd: jak się na nich nie znasz, to kopią
Każda jej pozycja, to już propozycja.
Kobieta powinna mieć: cnotę w sercu, skromność na czole, łagodność w ustach, a robotę w ręku.
Może po prostu posadź kobietę przed sobą, pogadaj z nią i postaraj się podniecić Ją własnym mózgiem.
Ideałem moim jest kobieta, która byłaby dość mądra na to, by zrozumieć, że trzeba mnie podziwiać, a za mało mądra na to,by pragnąć być przeze mnie podziwianą.
Jeżeli mówisz o kobietach, myśl wówczas o swojej matce.
Kobieta jest jak kwiat.
Jeśli o nią dbasz - rozkwita.
Jeśli zaniedbujesz - więdnie.
Kobieta musi być dwie rzeczy: kto chce i co chce. Instynkt kobieta jest znacznie lepszy od mężczyzn. Ma zobaczyć naocznie, że kobieta ma równe prawa człowieka, nie dlatego, że to łaskawość, jest to kwestia naturalnej sprawiedliwości.
Kobieta, która nie prosi o nic, zasługuje na wszystko. Kobieta, która wie co chce, musi wiedzieć, jak to zdobyć. Kobieta, która wie, czego nie chce, musi wiedzieć, jak się tego pozbyć. Kobieta, która nie wie, czego chce, musi się tego dowiedzieć. Kobieta, która wie, kim jest, jest silna.