ANNA MUCHA OTRZYMAŁA OSTRY KOMENTARZ OD FANKI, JAK ZAREAGOWAŁA?

Aktorka Anna Mucha prowadzi aktywny profil społecznościowy na Instagramie, gdzie chętnie publikuje swoje zdjęcia okraszając je refleksyjnymi przemyśleniami. Jedno ze świeżo opublikowanych stylizacji oburzyło fankę aktorki.

Profil Anny Muchy obserwuje prawie 700 tysięcy użytkowników. Jeden z nich zareagował długim komentarzem krytyki na zdjęcie aktorki...

Zdjęcie ANNA MUCHA OTRZYMAŁA OSTRY KOMENTARZ OD FANKI, JAK ZAREAGOWAŁA? #1


„Oczekiwałabym troszkę więcej od ciebie" – napisała użytkowniczka Instagrama. "Dlaczego na każdym zdjęciu te wystające cycki? Rozumiem, jesteś piękna, masz cudowne ciało. Ale nie tylko sami mężczyźni lub dorosłe kobiety patrzą na ciebie jako na przykład. Na Instagramie, jak już sama powinnaś to wiedzieć ze swoich analityk, jest najwięcej dzieci... i młodzieży. Nie wydaje mi się, że dajesz dobry przykład kurde no. Kwintesencja kobiecości to nie tylko cyc ... eh (…) Myślą, że żeby pokazać kobiecość to trzeba się zawsze rozbierać. Eh. Piękna, ale pokaż troszkę taktyki. Po co ten wystający stanik co drugie zdjęcie".

Opinia zapoczątkowała żywą i długa dyskusję, w komentarzach. Większość obserwatorów profilu Anny Muchy nie zgodziła się z krytyką. W komentarzach czytamy np. „(...)Osobiście jestem na tak, nie widzę w tym nic wulgarnego, a wręcz przeciwnie, zdjęcia pokazują fajną, świadoma swojej kobiecości osobę...”.

Sama Anna Mucha tak odniosła się do komentarza: "Oczekuj więcej od siebie, ode mnie niczego się nie spodziewaj. Unikniesz rozczarowań... Świat jest piękny. Jeśli takim chcemy go widzieć".
Zdjęcie ANNA MUCHA OTRZYMAŁA OSTRY KOMENTARZ OD FANKI, JAK ZAREAGOWAŁA? #2
+
Udostępnij: