Kobieta zakochana jest szczęśliwa. Kobieta samotna jest ...
Kobieta zakochana jest szczęśliwa. Kobieta samotna jest silna. Kobieta zraniona jest nieszczęśliwa i bezbronna ale gdy się pozbiera będzie silna i szczęśliwa.
Kobieta nie jest wcale piękna, jak ją opisujesz, tylko jak na nią patrzysz. Więcej szczęścia ma ten, który potrafi dostrzec jej piękno w cieniu, niż ten, który widzi je tylko w pełnym słońcu.
W żalach pociecha, ochłoda w przypadku,Ratunek w pracy, folga w niedostatku,Nadzieja w chwili zlej niezwyciężona,Zdrowie w słabości; jest poczciwa żona.
Kobieta nosi w sobie dwa serca, które biją jednocześnie. Dwa światy, które krążą wokół siebie. Dwa ognie, które się wzajemnie nakręcają. Dwa spojrzenia, które patrzą w przyszłość. Kobieta jest jednym z największych cudów uniwersum.
Kogo stara baba pochwyci, temu na podzwonne dać.
Kobieta jest jak herbata. Nie dowiesz się, jak mocna jest, dopóki nie wrzucisz jej do gorącej wody.
Ktoś, kto ma zegarek, dobrze rozumie słabość do kobiet.
A z kobietami jest tak, że słyszysz śpiew syreny a wyskakuje ci rekin.
Z babą jest źle, ale bez baby jeszcze gorzej.
Kobieta jest jak delikatny płatek kwiatu, który wydaje się być kruchy, ale jest silniejszy niż któraś z najmocniejszych sił natury. To jest tajemnica kobiety, tajemnica, która powoduje, że są one najsilniejszymi istotami na ziemi.
Kobieta jest jak herbata. Nie wiesz, jak silna jest, dopóki nie wrzucisz jej do gorącej wody.