Jeśli jesteś w związku, w którym parter wciąż odchodzi i wraca, każe Ci czekać na swoje zainteresowanie i uczucie, pozwól mu odejść. Nie uzależniaj swojego szczęścia, samopoczucia i własnej wartości od innych ludzi. Czasem trzeba się uwolnić od takiej relacji i pozwolić komuś iść swoją drogą….

  Nie proś o czyjeś zainteresowanie

  Jeśli jesteś w związku, w którym zaczynasz zauważać coraz więcej alarmowych sygnałów, warto się zatrzymać i pomyśleć, czy ta relacja jest dla Ciebie dobra. Jeśli widzisz, że Twój partner nie poświęca Ci czasu uwagi, zainteresowania albo wykorzystuje Cię i manipuluje Tobą dla własnych celów, zakończ ten związek.

  Nie proś o miłość

  Pamiętaj, że nie warto prosić nikogo o miłość. Prawdziwe uczucie przychodzi naturalnie, w udanym związku każdy z partnerów chce od siebie dawać jak najwięcej. Nie trzeba go zmuszać, ani niczego od niego żądać, ponieważ robi to własnej woli. Nie da się zmusić nikogo do miłości, uczucie między dwojgiem ludzi musi być obustronne.

  Gdy ktoś każe ci czekać, pozwól mu odejść

  Gdy Twój partner pojawia się i znika, nie liczy się z Tobą i Twoimi uczuciami, ta relacja nie wróży dobrze. Jeśli on wciąż nie wie co do Ciebie czuje, waha się i traktuje jako opcję, a nie priorytet, lepiej pozwól mu odejść. Gdy ciągle na niego czekasz, nie możesz na niego liczyć, nie wspiera Cię, wasza wspólna przyszłość jest wątpliwa. Nie warto ciągnąć na siłę takiej relacji…

  Uwolnij się od tej relacji

  Najważniejszą osobą jesteś Ty i nie powinnaś uzależniać się od innych osób. Uwolnij się od ludzi, którzy mają na Ciebie zły wpływ. Toksyczne relacje zagrażają Twojemu szczęściu, poczuciu własnej wartości oraz godności. Gdy czujesz, że uczucie w waszym związku jest jednostronne, a partnerowi nie zależy i nie kocha Cię, tak jak Ty jego… pozwól mu odejść.

  Ty jesteś najważniejsza- pamiętaj o tym!

  Postaw się na pierwszym miejscu. Zasługujesz na to, by być kochana i szczęśliwa. Masz prawo do stworzenia zdrowej i udanej relacji. Nie poświęcaj się dla innych, jeśli ktoś Cię nie szanuje, przekracza Twoje granice lub krzywdzi, powiedz „dość” i po prostu odejdź. Pamiętaj, że masz do tego prawo!

  Rzuć go od zaraz

  Po kolejnym takim incydencie, po którym nie możesz się pozbierać i czujesz się emocjonalnie rozszarapana, powiedz "DOŚĆ". Nie czekaj na ponowne jest zainteresowanie, spakuj walizki i rzuć życie z nim raz na zawsze!

  Udostępnij:

  Sklep