Kobiety o tych imionach tej zimy mają szansę na gorący romans! Kto znajdzie miłość?

Przed nami długie wieczory i niesprzyjająca pogoda za oknem. Która z kobiet nie chciałaby mieć wtedy przy sobie swojej drugiej połówki, z którą mogłaby spędzić miło czas. Wiele wskazuje na to, że nadchodząca zima może być bardzo udana. Jeżeli wierzyć w gwiazdy i znaczenia imiona, dla niektórych z Was będzie to wyjątkowy czas. Kto ma szansę na gorący romans? To jak się skończy, zależy tylko od kobiet, które noszą poniższe imiona.

Jakie imię oznacza miłość? Oczywiście jest to Wenus. Imię pochodzenia łacińskiego, które wywodzi się od imienia rzymskiej bogini miłości-Venus. Co ciekawe oznacza nie tylko miłość, ale również wdzięk i urok. Które kobiety mogą liczyć na gorące uczucie już tej jesieni? Panie o poniższych imionach zdecydowanie powinny otworzyć swoje serce.

Kobiety, które spotkają tej jesieni zimy

Alicja

Tej zimy wydarzy się coś niezwykłego. Przypadek, zbieg okoliczności lub jedna wiadomość i Twoja spontaniczna decyzja spowodują, że Twoje życie wywróci się do góry nogami. Ni stąd, ni zowąd na Twojej drodze pojawi się mężczyzna, który Cię oczaruje. Wszystko wskazuje na to, że już najbliższe miesiące będą pełne randkowania i namiętnych spotkań. Jak to się skończy? Wszystko będzie zależało tylko od Ciebie.

Julia

W Twoim towarzystwie niespodziewanie pojawi się mężczyzna, którego wcześniej nie dostrzegałaś. Dobrze się rozejrzyj, bo jest on Tobą już od dawna zainteresowany, jednak czeka na Twój pierwszy krok. Wiele wskazuje na to, że nadchodzące ciemne i zimne wieczory nie będą takie straszne, jeśli tylko otworzysz się na ludzi i zaczniesz słuchać swojego serca. Wiele wskazuje na to, że przed Tobą ekscytujący czas.

Maria

Nadchodząca zima dla kobiet o imieniu Maria może być zdecydowanie udana. Warto pomyśleć o odświeżeniu starych znajomości. Być może to właśnie wśród przyjaciół z przeszłości jest ktoś, kto nagle pojawi się na Twojej drodze. Uważaj jednak aby dokonać dobrego wyboru. Warto czasami zaryzykować i dać się ponieść emocjom. Być może to właśnie miłość, na którą tak długo czekałaś…

Anna

Anna tej zimy ma szansę spotkać miłość swojego życia. Na jej drodze pojawi się przystojny brunet, który oczaruje ją swoją nonszalancją i niezwykłym taktem. Jednak Anna początkowo będzie bardzo sceptycznie nastawiona do tej znajomosci. Ale jak w końcu podda się miłosnej aurze, ten związek będzie bardzo obiecujący...  

Udostępnij: