Marcelina Zawadzka to kolejna znana osoba, która w ostatnim czasie wyznała, że była molestowana. Była Miss Polonia i aktualna prezenterka Polsatu zamieściła na swoim Instagramie wyznanie, które z pewnością bardzo zaskoczyło jej odbiorców.

Kim jest Marcelina Zawadzka?

Marcelina Zawadzka w świecie show-biznesu zaistniała dzięki zwycięstwu w wyborach Miss Polonia. Niedługo później, piękna modelka rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła m.in. „The Voice of Poland”, „Bake-off- Ale ciaho” oraz także była jedną z gospodarzy poranny program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie”. Aktualnie Zawadzka pracuje w stacji Polsat.

Ponadto Marcelina aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Ostatnio, prezenterka zamieściła tam relację, w której odniosła się do jednego z odcinków W Moim Stylu Magdy Mołek,  którym prowadząca przeprowadzała rozmowę z Rzeczniczką Praw Kobiet. Przy okazji Marcelina zdobyła się na szokujące wyznanie o swoim traumatycznym przeżyciu:

Dziś za to miałam czas dla siebie, czas, aby nadrobić np. „W Twoim Stylu” Magdy Mołek w rozmowie z Kasią Zielińską (dziewczyny, płakałam razem z Wami). Dziękuję za tą piękną, szczerą rozmowę, ja wiem, ile kosztuje stanięcie w swojej prawdzie. A następnie z rzeczniczką praw kobiet o molestowaniu w miejscach publicznych i mi też coś się przypomniało – zaczęła Zawadzka.

Zdjęcie Marcelina Zawadzka we wstrząsającym wyznaniu: „złapał mnie za miejsce intymne” #1

Marcelina Zawadzka wyznała bowiem, że kiedyś również padła ofiarą molestowania w miejscach publicznych. Prezenterka dokładnie opisała swoją sytuację, gdy pewien mężczyzna dotknął ją w miejsce intymne.

Kiedyś mężczyzna złapał mnie za miejsce intymne (z przodu). Byłam w takim szoku (zaraz, gdy to się stało, byłam pewna, że ten moment trwa wiecznie i moje myślenie o tym, że chcę go uderzyć, też…), pamiętam uczucie, że jest mi wstyd… a i tak podjęłam decyzję i go uderzyłam… z płaskiej dłoni w twarz… Uwaga… oddał mi… 

Dodała także, że sytuacja i poczucie wstydu  bardzo utkwiło jej w pamięci

Mam ten moment przed oczami i uczucie wstydu i tego, że nie chcę do tego wracać…

Udostępnij:

Sklep