Kobiety, o tych imionach mają największe powodzenie u facetów

Oczywiście nie istnieje coś takiego jak ideał kobiety. Dla jednych będzie nią niska i szczupła blondynka, dla innych brunetka o pełnych kształtach. Okazuje się jednak, że kobiety o konkretnych imionach mają zdecydowanie większe powodzenie u mężczyzn niż pozostałe. Czy zaliczasz się do tego grona?

Te kobiety mają największe powodzenie wśród mężczyzn

Małgorzata

Małgorzaty to pewne siebie kobiety, które znają swoją wartość i uparcie dążą do wymierzonego celu. Są ambitne, pracowite, zaangażowane i nie lubią robić czegoś na „pół gwizdka”. Ich charyzma i pewność siebie imponuje mężczyznom.

Julia

Julie są pogodnymi i radosnymi kobietami. Są urodzonymi optymistkami i cieszą się z każdego dnia. We wszystkim próbując dojrzeć pozytywy. Idealnie pasuje do nich określenie, że „patrzą na świat przez różowe okulary”. Mężczyźni kochają ich uśmiech i nigdy się przy nich nie nudzą.

 

Natalia

Natalie to prawdziwe marzycielki, dla których w życiu liczy się szczęście oraz miłość. Priorytetem dla kobiet o tych imionach jest rodzina i ich drugą połówką. Bardzo dbają o swoich partnerów pod wieloma aspektami.

Zobacz także: 5 zachowań, które krok po kroku niszczą Twój związek!

Wiktoria

Wiktorię cechuje wierność, lojalność i przywiązanie. Potrafi postawić na swoim i nie zawsze liczy się ze zdaniem innym, zachowując się niczym prawdziwa księżniczka. Wie, co chce osiągać w życiu i ma skrupulatnie opracowany na nie plan. Wiktorie lubią żyć w dostatku i zawracają uwagę na poziom swojego życia. Kobiety o tym imieniu przyciągają do siebie pewnych siebie mężczyzn, którzy potrafią spełnić ich oczekiwania.

Izabela

Izabele nie należą do osób, które lubią okazywać swoje uczucia i często wolą trzymać innych na dystans. Są ciekawe świata i uwielbiają podróżować. Nie przywiązują się do osób i rzeczy materialnych, po prostu żyje chwilą. Ich tajemniczość działa na mężczyzn niczym jak magnes.

Sylwia

Kobiety o tym imieniu cechuje ogromna empatia. Myślą o innych, przy czym często zapominają o sobie. Są bardzo pomocne i potrafią się angażować całym sercem. Chociaż ich oddanie może być momentami zgubne, jak trzeba, potrafią walczyć i pokazują swój silny charakter, co imponuje każdemu mężczyźnie.

 

Udostępnij: