Mężczyźni szaleją na punkcie tego szczegółu w ciele kobiety! Jesteś jego posiadaczką?

Niejednokrotnie zapewne słyszeliście, że mężczyźni są wzrokowcami. Jak się okazuje, szaleją oni na punkcie jednego szczegółu, który występuje w ciele kobiety, jednak nie wszystkie go mają. Mowa o dołeczkach Wenus, które są niezwykle pociągające dla płci przeciwnej. Dlaczego są takim wabikiem i jak wpływają na nasze życie intymne?

Czym są dołeczki Wenus?

Dołeczki Wenus - to nic innego jak delikatne wgłębienia w dolnej partii pleców. W medycznych opisach można przeczytać, że są to krótkie więzadła, które rozciągają się pomiędzy skórą a kręgosłupem i miednicą tworząc właśnie owe dołeczki.

Dołeczki Wenus są nie tylko uważane za atrakcyjne i są wabikiem na mężczyzn, ale również mogą przynosić kobiecie wiele korzyści seksualnych. W wielu publikacjach pojawia się stwierdzenie, że kobiety posiadające owe dołeczki nie mają większego problemu z osiągnięciem orgazmu. Jak się również okazuje, najczęściej występują u szczupłych osób, ale także u mężczyzn, u których nazywane są dołeczkami Apollo.

ZOBACZ TAKŻE:  Kobiety w tym wieku mają najmniejsze powodzenie! To najgorszy czas dla singielki!

Co jeśli nie posiadasz dołeczków? Jak się okazuje, nic straconego! Niemniej jednak wymaga to trochę czasu i cierpliwości.

Jak wyrobić dołeczki Wenus?

Kobiety, które nie posiadają wgłębień w odcinku lędźwiowym od urodzenia, mogą je wyrobić za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Cały sekret tkwi w tym, aby przede wszystkim wzmocnić mięśnie w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Owe ćwiczenia pomogą nie tylko uwydatnić dołeczki, ale również kobiece pośladki. Ćwiczenia na tę partię ciała pomagają również zniwelować ból kręgosłupa oraz poprawiają przepływ krwi w organizmie.

Dołeczki Wenus możemy uzyskać dzięki poniższym ćwiczeniom. Pamiętaj jednak, aby zawsze przed ich rozpoczęciem rozciągnąć ciało i wykonywać je na macie lub materacu.

1. Unoszenie tułowia - w leżeniu na brzuchu umieść ręce na głowie, a następnie unieś górną część ciała na kilka sekund do góry. Nogi pozostają na macie. Wytrzymaj w takiej pozycji min. 5 sekund.

2. Unoszenie nóg - w leżeniu na brzuchu, ręce ułóż wzdłuż ciała i unieś same nogi kilka centymetrów nad matę.

3. Przysiady klasyczne oraz bułgarskie również pomogą w uzyskaniu efektu dołeczków Wenus.

Udostępnij: