Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Zdobywając kobietę nie należy się przejmować drobnymi niepowodzeniami. Silne kobiety mają wredotę w naturze i używają jej do odsiewu słabego materiału genetycznego. Gra jest jednak warta zachodu. Mężczyźni o silnym charakterze, którzy nie poddają się przy pierwszej lepszej przeszkodzie nie spędzają życia z babami chodzącymi w spranych dresach.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jeżeli mówisz o kobietach, myśl wówczas o swojej matce.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta potrafi być równocześnie rzeką nieskończonej miłości, pogodą ducha, burzą namiętności, a także skalą niezłomnej determinacji. Posiada w sobie moc, do której mężczyzna nigdy nie zdoła się zbliżyć.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu As long as a woman can look ten years youngerthan her own daughter, she is perfectly satisfieddopóki kobieta wygląda dziesięć lat młodziej niż jejcórka, dopóty jest całkowicie zadowolona.

Kobiety

znak cytatu Każda walka ma swój koniec. Czasami ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz z szacunku do samej siebie. Niech teraz ktoś zawalczy o ciebie. Przestań być dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Doceń siebie za to kim jesteś.

Kobiety

znak cytatu Tak to jest z kobietami, jak braknie im argumentów, ronią łzy.

Kobiety

znak cytatu Gdy kobieta długo w mężczyznach przebiera, zwykle najgorzej wybiera.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Każda jej pozycja, to już propozycja.

Kobiety

znak cytatu Kobieta może być Twoim najgorszym wrogiem, najlepszym przyjacielem, prawdziwą miłością albo wredną jędzą. A to wszystko zależy od tego, jak ją traktujesz.

Kobiety

znak cytatu Jak jesteś miła to zazwyczaj dostaniesz po dupie, bo za miłą przecież nie można być. Ludzie zaraz Cię zjedzą. 
Jak jesteś asertywna, to powiedzą, że jesteś suką. 
Jak jesteś szczera, to połowa ludzkości Cię znienawidzi. 
Jak prześpisz się z facetem to jesteś dziwką, a jak tego nie zrobisz to albo jesteś lesbijką, albo coś jest z Tobą nie tak. 
Jak się do kogoś nie odzywasz, bo chwilowo potrzebujesz samotności , to oskarżają Cię, że masz kogoś w dupie i sypie się lawina pretensji i żali. Jak wychodzisz poza ogólnie przyjęte schematy, to większość nazwie Cię hipokrytą. Jak nic nie mówisz, to zostaniesz mrukiem. Jak za dużo gadasz, to usłyszysz, że strzępisz językiem niepotrzebnie. Jak zajmiesz się przede wszystkim swoim życiem, to jesteś egoistką. Jak zadzwonisz do faceta, to się narzucasz, a jak nie zadzwonisz to usłyszysz, że o nim nie myślisz i go nie kochasz. 
Jak wiele rzeczy zrobisz dobrze, a raz jedną źle, to ludzie zazwyczaj dostrzegą tylko to co zrobiłaś źle.

Kobiety

Zobacz więcej