Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Nie jestem dziewczyną Twojego typu. Lubię czuć kiedy facet się stara i że jestem kimś a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać o pogodzie i o tym co u Ciebie słychać. Lubię być a nie bywać.

Kobiety

znak cytatu Jeśli kobieta przeprasza zaraz po kłótni to znaczy, że już wymyśliła jak się zemści.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie trzeba mu psa, bo go baba obszczeka.

Kobiety

znak cytatu Kobieta, która słyszy, że pięknie wygląda – pięknieje i kwitnie... Jak cudnie pisała nieodżałowana pani Wisława Szymborska: „Spojrzał, dodał mi urody, a ja wzięłam ją jak swoją”. Kobieta, która czuje się pięknie, jest bardziej pewna siebie, a więc mniej zazdrosna, mniej podejrzliwa, zmienia się w krainę łagodności. Kobieta, która czuje się piękna w jego oczach, jest z pewnością wytrawniejszą kochanką; dumna ze swojego ciała, tak uwielbianego przez partnera, będzie umiała się nim pewniej i śmielej posługiwać, uchylając bramy coraz większych rozkoszy. Czyż to nie w męskim interesie?

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta ma tę siłę, że potrafi przetrwać najcięższe burze, a potem delikatnie uporządkować świat swoim uśmiechem. Kobieta rodzi, kocha i nieustannie walczy o lepsze jutro. W każdej kobiecie kryje się magia, której nie można zrozumieć, ale można ją poczuć.

Kobiety

znak cytatu W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to, co Cię otacza i już nie potrafisz zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuje Cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Łatwiej wyrwać psu wściekłemu kość niż poskromić starej baby złość.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dziewczyna dziś oszuka, a jutro poszuka.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta czuje się bezpieczna tylko wtedy, gdy ma kogoś, na kim może polegać; kogoś, kto ją chroni i nigdy nie zawiedzie. Jednak cud kobiety polega na tym, że potrafi przetrwać, nawet kiedy nie ma nikogo, na kim może polegać.

Kobiety

znak cytatu Nie wiem, czy zawsze byłaś tą jedyną. Ale wiem, że jesteś tą jedyną teraz, i wiem, że będziesz nią jutro, w następnym miesiącu, roku. I że będziesz tą jedyną przez resztę mojego życia. Amen.

Kobiety

Zobacz więcej