Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Jednego w Tobie kompletnie nie rozumiem.
Dla wielu mężczyzn jesteś po prostu idealna. Masz swoje pasje, jesteś piękna, jesteś bystra, dążysz do wyznaczonych sobie celów. Byłaś z kimś, kto zupełnie nie potrafił Cię docenić i już wszystkich "kolesi" wpuszczasz pod wspólny mianownik. Powiem Ci, jeśli sobie uporządkujesz przeszłość, to szczerze - zazdroszczę komuś, w kim się kiedyś zakochasz.

Kobiety

znak cytatu Nie każda kobieta jest godna tego, by nazywać ją kobietą.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta ma tyle życia przed sobą, jakie nadaje jej miłość, a tyle rozumu z tyłu, ile jej dałeś, Panie, dla siebie! Kobieta to twoje najpiękniejsze dzieło... to poezja, której zrozumienie przekracza nasze zdolności, to tajemnica, której klucza nie posiada nikt... kto potrafi uczciwie kochać!

Kobiety

znak cytatu Jeśli kobieta jest smutna, przytul ją i powiedz, że jest piękna. Jeśli zacznie warczeć, oddal się na bezpieczną odległość i rzuć w jej kierunku czekoladą.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dla każdej matki miłe jej dziatki.

Kobiety

znak cytatu Z dekoltem tak głębokim, że można było zobaczyć podłogę.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jeśli kobiecie opowiada się cokolwiek pod pieczęcią absolutnej tajemnicy, jest się zwykłym sadystą.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta ma siłę, której mężczyzna szuka całym swoim życiem. Siłę miłości, siłę dawania, siłę wytrwałości. I tylko kobieta potrafi tę siłę we właściwy sposób użyć.

Kobiety

znak cytatu Kiedy kobieta ma wiarę w siebie, nie boi się bronić swojej indywidualności. Wygląda jak chce. Ma własny styl. Swoja charyzmę. Swój niepowtarzalny urok. Mężczyzna chce czegoś, czego nie ogląda na co dzień. Nie w sensie ruda kontra blondynka. Chce mieć wyjątkowa kobietę, która myśli sama za siebie.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta nie może się wyzwolić, jeśli kobieta nie zmieni kultury. Kultura nie jest tylko półką do książek. Kultura warunkuje sposób myślenia, to jest klucz, bilet wstępu do świata.

Kobiety

Zobacz więcej