Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kiedy kobieta ma wiarę w siebie, nie boi się bronic swojej indywidualności. Wygląda jak chce. Ma własny styl. Swoja charyzmę. Swój niepowtarzalny urok. Mężczyzna chce czegoś, czego nie ogląda na co dzień. Nie w sensie ruda kontra blondynka. Chce mieć wyjątkowa kobietę, która myśli sama za siebie.

Kobiety

znak cytatu W życiu nauczyłam się jednego:
jeśli sama się o siebie nie zatroszczę to nikt o mnie się nie będzie troszczył.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobiety mogą kochać nawet tych, których zdradzają.

Kobiety

znak cytatu Dziewczyna, która oddała mu duszę, nie przejmując się konsekwencjami.

Kobiety

znak cytatu Jesteś odpowiedzią na każdą modlitwę, jaką zanosiłem. Jesteś pieśnią, marzeniem i szeptem. Sam nie pojmuję, jakim cudem tyle czasu bez ciebie wytrzymałem.

Kobiety

znak cytatu Zawsze bądź ostrożny, jeżeli chodzi o plotki na temat kobiety. Przeważnie pochodzą od mężczyzny, który nie może jej mieć, lub kobiety, która nie może z nią konkurować.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jak sobie co baby wbiją w głowę, obcęgami nie wyciągniesz.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta, kochając, daje, nie bierze – i to jest jej siła, jej tajemnica. I dlatego w gruncie rzeczy jest silniejsza od mężczyzny – gdyż potrafi więcej dać, więcej się poświęcić.

Kobiety

znak cytatu Kobieta może być Twoim najgorszym wrogiem, najlepszym przyjacielem, prawdziwą miłością albo wredną jędzą. A to wszystko zależy od tego, jak ją traktujesz.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie wiem, kto wymyślił szpilki, ale kobiety na pewno. Chodzenie na szpilkach to dyscyplina. Nicolas Ghesquière nie miał racji, mówiąc, że szpilki są dla kobiet symbolem poddaństwa. Może był facetem... Kobiety miłe, krzepiące, ważkie są siłą rzeczy; niektóre są słabe, inne silne, tak samo jak mężczyźni. Nie ma na to reguł. My - kobiety - możemy być niezależne, to zależy od nas, nie od naszych butów!

Kobiety

Zobacz więcej