Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kiedy kobieta ma wiarę w siebie, nie boi się bronic swojej indywidualności. Wygląda jak chce. Ma własny styl. Swoja charyzmę. Swój niepowtarzalny urok. Mężczyzna chce czegoś, czego nie ogląda na co dzień. Nie w sensie ruda kontra blondynka. Chce mieć wyjątkowa kobietę, która myśli sama za siebie.

Kobiety

znak cytatu Dopóki żyją nasze matki, ciągle jesteśmy dziewczynkami.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta, kochając, daje, nie bierze – i to jest jej siła, jej tajemnica. I dlatego w gruncie rzeczy jest silniejsza od mężczyzny – gdyż potrafi więcej dać, więcej się poświęcić.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta ma tyle siły, ile jej potrzeba. W przypadku kobiet siła przypływa wtedy, kiedy ona jest już na dnie. Gdy nie może już dalej upaść.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Oszukała baba, oszukali i babę.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobiety i kalendarze ważne są tylko przez rok.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Żadna kobieta nie jest naprawdę zadowolona z pełnej swobody, dopóki nie wybierze niewoli: niewoli wobec jednego człowieka. Mimo to, muszą najpierw dać im wybór.

Kobiety

znak cytatu Kobieta, która naprawdę uważa się za równą mężczyzn, jest jak mężczyzna, który chce zawsze nosić zwycięstwo w kieszeni. Kobieta, która pociąga mężczyznę swoją siłą, oddziela go od niej. Kobieta, która daje mu poczucie siły, przyciąga go do siebie.

Kobiety

znak cytatu I pamiętaj, że jesteś piękna. Bo masz w sobie tę wyjątkowość, talent i serce. I mimo że czasem rozsypujesz się na drobne kawałki, to i tak jesteś piękna. Bo każda łza jest oznaką wrażliwości, emocji. Nieważne, że czasem krzyczysz do lustra, tupiesz nogą, gryziesz dolną wargę do krwi. Nieważne, że posolisz herbatę przez pomyłkę. Niedoskonałość sprawia, że kocha się jeszcze bardziej i pomimo.

Kobiety

znak cytatu Spoko mała. Wszystko będzie dobrze. Przed tobą trochę ciężkich chwil, wiele cudownych. I dasz radę. Takie kobiety jak Ty zawsze dają radę. Upadniesz i wstaniesz. O dziwo, bez niczyjej pomocy. I dalej będziesz szła z podniesioną głową.

Kobiety

Zobacz więcej