Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Nie doprowadź, nigdy, pod żadnym pozorem do tego, żeby bała się o inną kobietę. Musi być pewna, że to ona jest tą, której potrzebujesz, pragniesz i oddasz dla niej wszystko. Będzie Cię testować, sprawdzać i prowokować, a Ty musisz być twardy i nieugięty. Ona ma maskę, pod którą Ty musisz zajrzeć i powiedzieć Ja i Ty i nikt inny.

Kobiety

znak cytatu W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to, co Cię otacza i już nie potrafisz zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuje Cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta, która ma odwagę żyć na własnych zasadach, zawsze będzie siłą, której nie można lekceważyć. Bądź tą siłą, której nie można ignorować. Niech twoja siła zainspiruje innych, aby wyzwolić swoją własną.

Kobiety

znak cytatu Nic mi świecie, piękności twej zmącić niezdolne.

Kobiety

znak cytatu Nie wiem, czy zawsze byłaś tą jedyną. Ale wiem, że jesteś tą jedyną teraz, i wiem, że będziesz nią jutro, w następnym miesiącu, roku. I że będziesz tą jedyną przez resztę mojego życia. Amen.

Kobiety

znak cytatu Dawniej dziwiło mnie, że wiele naprawdę świetnych dziewczyn nie miało faceta. Teraz absolutnie im się nie dziwię. Wolą być same (nie mylić z samotne) nie dlatego, że nikt ich nie chce. Nie. Wolą być same, bo znają swoją wartość i nie chcą sobie schrzanić życia z byle dupkiem. Wiedzą, że zasługują na więcej...

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Koniowi i kobiecie nigdy nie wierz.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Rozzłoszczonej kobiecie wszystko trzeba wybaczyć.

Kobiety

znak cytatu Pozwól sobie na słabości. Nie musisz być perfekcyjna. Pieprz to. A potem odetchnij!

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie wiem, kto wymyślił szpilki, ale kobiety na pewno. Chodzenie na szpilkach to dyscyplina. Nicolas Ghesquière nie miał racji, mówiąc, że szpilki są dla kobiet symbolem poddaństwa. Może był facetem... Kobiety miłe, krzepiące, ważkie są siłą rzeczy; niektóre są słabe, inne silne, tak samo jak mężczyźni. Nie ma na to reguł. My - kobiety - możemy być niezależne, to zależy od nas, nie od naszych butów!

Kobiety

Zobacz więcej