Szokujące wyznanie księcia Harry’ego o pochówku syna: „Wykopałem rękami dołek" ["Spare"]

10 stycznia swoją premierą ma autobiografia księcia Harry’ego pt. „Spare”. Jeszcze przed ukazaniem się książki, do sieci trafiły jej fragmenty. Szczególnie szokujące okazało się wyznanie księcia na temat poronienia przez Meghan i pochówku ich nienarodzonego synka.

Autobiografia księcia Harry'ego

Książe Harry już jakiś czas temu zapowiedział swoją autobiografię. 10 stycznia do księgarni trafiła książka „Spare”, w której Harry opisał swoje relacje z rodziną królewską. Warto wspomnieć, że Harry i Meghan już od dłuższego czasu ujawniali sekrety swojego życia. aHarry

Zanim jeszcze autobiografia trafiła do sklepów, wyciekały fragmenty książki „Spare”. Tym razem "US Weekly" zacytował treści, w których książę wspominał najbardziej tragiczny moment w życiu, czyli poronienie przez Meghan i pochwek nienarodzonego dziecka.

O chwili poronienia Meghan wspominała już na łamach New York Timesa w listopadzie 2022 roku:

Po zmianie pieluchy Archiego poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z nim w ramionach i nuciłam kołysankę, żeby nas oboje uspokoić. Radosna melodia stanowiła wyraźny kontrast z moim poczuciem, że coś jest nie tak. Gdy ściskałam swoje pierworodne dziecko, wiedziałam, że tracę drugie – opowiadała Markle.

Wspomniała również o tym, jakie ogromne miała wówczas wsparcie ze strony swojego męża:

Siedząc na szpitalnym łóżku i obserwując, jak moje serce łamie się i patrząc na mojego męża, gdy próbuje trzymać moje roztrzaskane kawałki, zdałam sobie sprawę, że jedynym sposobem na rozpoczęcie leczenia jest najpierw zadanie sobie pytania: „Czy wszystko w porządku?” 

Moment poronienia i pochówku swojego nienarodzonego synka opisał także książę Sussex. W autobiografii możemy przeczytać fragment, w którym wrócił wspomnieniami do tego tragicznego momentu. Wyznał, że po wyjściu ze szpitala wraz z żoną pochowali malutkie zawiniątko:

Wyszliśmy ze szpitala z naszym nienarodzonym dzieckiem. Malutkie zawiniątko. Poszliśmy w miejsce, sekretne miejsce, które znaliśmy tylko my. Pod rozłożystym drzewem figowym, kiedy Meg płakała, wykopałem rękami dołek i delikatnie umieściłem maleńkie zawiniątko w ziemi

Ponadto w biografii czytelnicy będą mieli okazję poznać kilka innych szczegółów z życia Meghan i Harry’ego m.in. książę wspomina, jak został pobity przez własnego brata, Williama.

ZOBACZ TAKŻE: Serial o Meghan i Harry'm budzi kontrwersje

Udostępnij: