Baba Wanga miała przerażające wizje na 2024 rok!

Baba Wanga, czyli jedna z najbardziej znanych mistyczek w historii, pozostawiła po sobie szereg proroctw, z których niektóre mają dotyczyć nadchodzącego 2024 roku.

Przepowiednie Baby Wangi

Baba Wanga ostrzegała, że rok 2023 przyniesie światu wiele problemów i katastrof. Wizja mistyczki obejmowała straszną epidemię, z nowym groźnym wirusem mającym pochodzić z Syberii. Przewidziała, że uwolnienie tego wirusa w wyniku globalnego ocieplenia spowoduje szybkie rozprzestrzenienie się na całym świecie.

Jej prorocze zdolności wskazywały na wybuch elektrowni atomowej, nazywanej przez nią "ciemnymi wiekami", oraz zmianę orbity Ziemi. Twierdziła, że te zdarzenia w 2023 roku doprowadzą do nagłych i silnych zmian klimatycznych. Baba Wanga przewidywała również, że jeden z krajów rozpocznie badania nad nową bronią biologiczną.

Wizje Baby Wangi na 2024 rok

Baba Wanga miała także wizję związane z 2024 roku. Zdaniem tej słynnej wizjonerki, świat w tym okresie będzie świadkiem przerażających ataków terrorystycznych i kryzysu gospodarczego, szczególnie dotkliwego dla Europy. Według przepowiedni Baby Wangi ktoś z kręgu Putina zrobi zamach na przywódce Rosji,

Wizjonerka wspominała także, że w tym roku nadejdzie tajemniczy "smok", który według jej proroctw "przejmie wszystko".

W wizjach Baba Wangi pojawia się również Donald Trump, który może powrócić do władzy, ale ma być powąznie chory. Co ciekawe, jej proroctwa przewidują rozwój medycyny i nadzieję dla chorych, zakładając pojawienie się leku na raka w 2024 roku.

Niektóre przepowiednie jasnowidzki są przerażające. Wskazują na wydarzenia związane z katastrofalnymi warunkami pogodowymi, klęskami żywiołowymi, a także na masę cyberataków i rozwój informatyki kwantowej. 

Kim Była Baba Wanga?

Baba Wanga urodziła się w Bułgarii w 1911 roku i zmarła w 1996 roku. Mimo że straciła wzrok w wieku 12 lat w wyniku nieszczęśliwego wypadku, twierdziła, że zdobyła wyjątkowy dar proroczy, pozwalający jej zaglądać w przyszłość. Jej popularność wzrosła dzięki trafnym przewidywaniom, takim jak dojście Hitlera do władzy, upadek Związku Radzieckiego czy katastrofa w Czarnobylu.

Pomimo kontrowersji wokół jej proroctw, jej postać wzbudza ogromne zainteresowanie i spekulacje.

Baba Wanga, znana jako "bałkański Nostradamus", przewidziała wydarzenia aż do roku 5079, wskazując wówczas na koniec świata. 

Zobacz także: Srogi atak zimy! To wydarzy się już w tym tygodniu

Udostępnij: