Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna to nie ten, co pokona dużo kobiet, ale ten, co oprze się jednej kobiecie. Zachowaj to na myśli, należą przecież do płci siłej.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna powinien zawsze mieć doradcę, to nie znaczy, że musi go słuchać, ale powinien dać możliwość doradzenia. Moc mężczyzny leży w jego decyzji.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźni często przeceniają to, co mają nieodkryte, a zaniżają to, co znaleźli. Dotyczy to prawie wszystkiego w życiu, ale szczególnie prawda to jest, jeśli chodzi o miłość.

Mężczyźni

znak cytatu Przez te wszystkie lata w związku nauczyłem się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu, a może nawet właśnie przez to, trzeba codziennie dorzucać do pieca, żeby się żarzyło. Myśleć o tej drugiej osobie, robić drobne niespodzianki, dawać znak, że się kocha. Wszyscy mężczyźni, którzy budzą się rano, powinni pamiętać o tym, że tak jak idzie się do piwnicy sprawdzić, czy w piecu się jeszcze pali, tak samo trzeba podtrzymywać temperaturę między dwiema osobami. Myśleć, kombinować. I nie chodzi o przynoszenie kwiatów, to może być drobiazg, SMS. Ale ognia trzeba pilnować, to jest rzecz najważniejsza.

Mężczyźni

znak cytatu Jakże często rodzice ni znają własnych dzieci.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna, który najważniejszą decyzję w swoim życiu podejmuje pod wpływem niewłaściwych bodźców, jest dany na stracenie. To koszmar, być ciałem, które myli z duszą.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna, który myśli, że jest mądry, jest z reguły taki głupi, że nie wie, jak bardzo jest głupi. Mężczyzna, który wie, że jest głupi, zawsze ma szansę stać się mądry.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest silny nie tylko wtedy, gdy otoczenie widzi w nim mięśnie, ale przede wszystkim wtedy, gdy ma odwagę stanąć murem dla swoich bliskich.

Mężczyźni

znak cytatu Za sukcesem mężczyzny stoi kobieta... i dziwi się, jak mu się w ogóle udało.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Man is always looking for someone to boast to; woman is always looking for a shoulder to put her head onmężczyzna szuka zawsze kogoś, przed kim może się chwalić;kobieta szuka ramienia, na którym mogłaby złożyć głowę.

Mężczyźni

Zobacz więcej