Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Skrzywdziłem Cię. Patrzyłem na Ciebie, widziałem Cię. Mówiłaś do mnie. Jedyne co pamiętam, to wilgotny tusz na Twoich policzkach i problemy z pobieraniem powietrza. Byłem idiotą. Przepuściłem przez palce kobietę mojego życia.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Z dzieckiem na odpust, z mężem zazdrosnym na zabawę? to jedno.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna powinien być silny. Ma prawo być słabym tylko w jednej sytuacji - gdy patrzy, jak kobieta płacze. A nawet wtedy musi być silny - powstrzymać łzy i pocieszyć ją.

Mężczyźni

znak cytatu Podczas, gdy ignorujesz ją, ktoś inny poświęca jej uwagę. Podczas, gdy dajesz jej kolejne powody do zmartwień, ktoś inny ją słucha. Podczas, gdy Ty jesteś zbyt zajęty, ktoś inny ma dla niej czas. Podczas, gdy Ty doprowadzasz ją do płaczu, ktoś inny sprawia, że się uśmiecha. Podczas, gdy Ty nie jesteś pewien, czy jeszcze ją chcesz, ktoś inny jest już tego pewien. Nie myśl, że raz zdobyta będzie Twoja na zawsze.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Głuchy mąż i ślepa żona zawsze tworzą szczęśliwą parę.

Mężczyźni

znak cytatu Opiekuńczość mężczyzny wyzwala we mnie wielkie wzruszenie, które bardzo łatwo zamienia się w zauroczenie. Nie daj Boże odda mi on swój sweter, czapkę na uszy naciągnie, dłonie w dłoni ogrzeje! Nie daj Boże się zatroska, czy aby jadłam śniadanie, albo się bólem głowy zatrwoży! O, wtedy przepadłam!

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna nie jest, jak myślą niektórzy, stworzeniem brutalnym, bez uczuć, zarażonym chęcią do walki. Jest istotą, która pragnie zrozumienia, miłości i ciepła, podobnie jak kobieta.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna nie szuka łatwych dróg. Osiąga swoje cele, niezależnie od trudności. Jest odważny, silny i zawsze gotów stawić czoła wyzwaniom.

Mężczyźni

znak cytatu Kobiecie odpowiada ten mężczyzna, który pokrywa jej rachunki.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta ma tyle lat, na ile wygląda, mężczyzna - na ile się czuje.

Mężczyźni

Zobacz więcej