Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu W pewnym momencie możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały, zaprojektowany by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może albo całkowicie Cię uszczęśliwić, albo totalnie zniszczyć.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna to ktoś, kto zabija smoki i ratuje pannę z zamku. Nie po to, by zasłużyć na miłość, ale po to, by wykazać miłość.

Mężczyźni

znak cytatu Ach, ta pustka! Ta przeraźliwa pustka, którą tu czuję w mej piersi! Myślę często: gdybyś ją raz tylko, choć raz przycisnąć mógł do serca, cała ta pustka zapełniłaby się.

Mężczyźni

znak cytatu Facet staje się zazdrosny, kiedy uświadamia sobie, że ktoś może traktować jego kobietę lepiej od niego.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna nie jest tym, który zdobył najwięcej kobiet, ale tym, który zdobył serce jednej kobiety na zawsze.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Tak dobrze nie było już od dłuższego czasu ,
bezsenne noce , rozwiał wiatr pewności i entuzjazmu.
Podmuch sił , odbudował zrujnowane wnętrze , nadał
inny wymiar , świeżą przestrzeń . Tu gdzie być powinni
nie ma nawet wspomnień ,więc jeśli to czytasz nigdy nie czekaj z myślą
że się kiedykolwiek cofnę.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W męskim charakterze trzeba szanować nie tyle siłę, co to, co mężczyzna czyni, gdy jest słaby. To właśnie wtedy okazuje się jego prawdziwa moc.

Mężczyźni

znak cytatu Uwieść kobietę to umie byle dureń, lecz umieć ją porzucić – o, po tym właśnie poznaje się dojrzałego mężczyznę.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna, który chce zasługiwać na miano prawdziwego mężczyzny, musi zawsze dążyć do perfekcji, nie bać się swoich słabości i nie uciekać przed trudnościami. Prawdziwa męskość to odwaga, siła i determinacja.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Man is always looking for someone to boast to; woman is always looking for a shoulder to put her head onmężczyzna szuka zawsze kogoś, przed kim może się chwalić;kobieta szuka ramienia, na którym mogłaby złożyć głowę.

Mężczyźni

Zobacz więcej