Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Przystąpienie do walki bez odpowiedniego przygotowania to proszenie się o porażkę.

Mężczyźni

znak cytatu Na jesienną chandrę kobieta potrzebuje dobrego filmu, dużo słodyczy i mężczyzny, z którym będzie mogła spalać kalorie.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest w marzeniach siewcą, który rozsiewa nasiona, ale dojrzały owoc często jest inny niż oczekiwał. Nie staje się on zarządcą swojego życia, dopóki nie rozpozna, że nie tylko sieje, ale i zbiera.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest istotą, która wie, jak działają rzeczy, a jeśli nie wie, wstydzi się tego. Mężczyzna wie, jak działa lodówka, jak działa silnik samochodu, jak działa telewizor. Więc jeśli to działa, po co go naprawiać?

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Odważniejszy jest ten mężczyzna, który potrafi przyznać przed samym sobą, że nie da rady czegoś zrobić, a nie ten, który zawsze chce
pokonać przeszkodę.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Faktyczne poznanie charakteru mężczyzny odsłania się nie w chwili triumfu, ale w momentach rozpaczy, kiedy wszystko idzie nie tak jak powinno.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźna jest silny dopóki nie pokazuje swojej słabości. Ale prawdziwa siła mężczyzny tkwi w tym, że nie boi się pokazać swojej słabości. Bo wiedza, że jest tylko człowiekiem, a nie superbohaterem, jest najmocniejszą bronią, jaką posiada.

Mężczyźni

znak cytatu Niewłaściwy mężczyzna nigdy Cię nie doceni. Dla właściwego będziesz wszystkim.

Mężczyźni

znak cytatu Kochaj mężczyznę, który nazywa cię "ładną", a nie uważa za "sexy". Tego, który oddzwania, gdy odłożysz słuchawkę. Tego, co nie śpi, aby zobaczyć cię śpiącą. Który chce pokazać ci cały świat nawet gdy nie jesteś przyszykowana. Dla którego nie jest ważne czy stałaś się z biegiem lat grubsza czy chudsza. Który mówi: "Co chciałabyś zjeść?"- Ja gotuję. Tego, co przed swoimi przyjaciółmi chwyta twoją dłoń. Czekaj na tego, który stale powtarza, ile dla niego znaczysz i jakim jest szczęściarzem mając ciebie!

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna, który nie ryzykuje, że zostanie uznany za tchórza, jest zawsze gotów do ryzyka, że zostanie uznany za głupca.

Mężczyźni

Zobacz więcej