Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Czy naprawdę stałoby się coś strasznego, gdybym nie miała męża?

Mężczyźni

znak cytatu Mając 40 lat stwierdza, że trzeba mu kogoś, kto wskaże drogę, pochwali go albo zgani: ojca. Autorytetu, nie władzy.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna powinien być wystarczająco mądry, aby rozumieć kobietę, wystarczająco dojrzały, aby mieć własne zdanie i wystarczająco silny, aby bronić swojej rodziny.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Odważniejszy jest ten mężczyzna, który potrafi przyznać przed samym sobą, że nie da rady czegoś zrobić, a nie ten, który zawsze chce
pokonać przeszkodę.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie jeden chłopiec na świecie, nie jedna róża w bukiecie.

Mężczyźni

znak cytatu Zdarza się ON. Ten przeznaczony. Ten, dla którego będziesz najważniejsza. Poznać go bardzo łatwo. To on cię będzie szukał. To on nie pozwoli ci odejść bez adresu, telefonu, komórki, znajomości twoich ulubionych kwiatów, kolorów, książek, filmów... To on cię odnajdzie, napisze, mimo że nie lubi pisać, przyjedzie - mimo deszczu... Jeśli cię nie będzie w domu rano, złapie cię wieczorem. Jeśli nie zastanie cię wieczorem, spróbuje rano. Albo w południe. Będzie pisał listy i będzie tęsknił. Nie pozwoli ci zniknąć. A jeśli już się tak zdarzy, że przewrócisz mu w głowie kompletnie, ale umkniesz mu, niepewna swoich uczuć, a on dopiero po rozstaniu zorientuje się, że warto to coś, co między wami się wydarzyło, pielęgnować - odnajdzie cię na sto procent!

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna nie jest tym, co posiada, co osiąga, co robi czy gdzie się znajduje. Jest tym, kim jest w środku. To jego charakter, męstwo, dobroć i sposób, w jaki traktuje innych, definiuje jego prawdziwą wartość.

Mężczyźni

znak cytatu Najdroższa Luizo,
miłość od przyjaźni dzieli tylko skóra.
A skóra jest cienka...

Mężczyźni

znak cytatu Kobiety lubią niegrzecznych chłopców, ale z dobrymi manierami.

Mężczyźni

znak cytatu Bo prawda jest taka, że każda kobieta lubi jak mężczyzna o nią walczy i codziennie, bez wyjątku, daje czytelny przekaz- jesteś moja, Amen.

Mężczyźni

Zobacz więcej