Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Być mężczyzną, to nie tylko być silnym. To także znalezienie równowagi między tą siłą a dobrocią, między dumą a modlitwą, między wolnością a lojalnością.

Mężczyźni

znak cytatu Każdy mężczyzna, kiedy jego życie jest w rozsypce potrzebuje u swojego boku kobiety. Tak jak w grze w szachy, królowa chroni króla.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźni starzeją się, lecz nigdy nie stają się lepszymi.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Męska siła, której tak namiętnie byśmy poszukiwali, nie polega na tym, aby być niewrażliwym. To polega na tym, że mimo, że jesteśmy wrażliwi - idziemy dalej.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźni są jak wino. Najpierw muszą dojrzeć, aby stać się najlepszymi. Niektórzy nigdy nie dojrzewają, a ci co dojrzeją, są naprawdę wyjątkowi.

Mężczyźni

znak cytatu Gdy kobieta odmawia miłości,
a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna spełniony to ten, który wyzwolił się z okowów lęków, poszukał swojej ścieżki, znalazł sens i pokochał prawdziwie. To kim jesteś zależy od Ciebie, nie od oczekiwań innych.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźna zawsze marzy, by być pierwszym. Pierwszym w miłości, pierwszym w pracy, pierwszym w osiągnięciach. Ale jesteśmy dopiero wtedy mężczyznami, kiedy potrafimy przyznać się do swoich błędów.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna powinien być takim, jak go wymaga czas, okoliczności, miejsce, pozycja, kobieta, dzieci, wykonywany zawód i inna zależność, ale zawsze z zachowaniem pewnej integralności. Natomiast kobiecie wolno pozostać sobą we wszystkich sytuacjach.

Mężczyźni

znak cytatu Dzisiaj to kobieta musi mieć jaja, nosić spodnie i podpalać facetom papierosa. Musi być silna, zdecydowana i samodzielna. Nadeszły czasy w których to facet nie wie czego chce od życia. Więc nie dziwmy się kobietom, że uczą się radzić sobie na własną rękę.

Mężczyźni

Zobacz więcej