Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna to przede wszystkim sila – zewnętrzna, ale przede wszystkim wewnętrzna. To ten, kto umie decydować, kto wie, czego chce, i nie boi się dążyć do wyznaczonych sobie celów. Ale prawdziwy mężczyzna to także ten, którego siła nie wynika z prymitywnych instynktów, lecz z mądrości serca.

Mężczyźni

znak cytatu Kobieta i mężczyzna, tym razem już nie chłopiec i dziewczynka.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest w marzeniach siewcą, który rozsiewa nasiona, ale dojrzały owoc często jest inny niż oczekiwał. Nie staje się on zarządcą swojego życia, dopóki nie rozpozna, że nie tylko sieje, ale i zbiera.

Mężczyźni

znak cytatu Okres żałobny po mężczyźnie nie powinien trwać dłużej, niż pół litra wódki.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najszlachetniejszy mężczyzna to ten, który rozumie - więcej niż łaskawcy, więcej niż bohaterowie - wartość jednej życiowej drogi, wartość jednej miłości, i który może powiedzieć sobie: dla mnie zajoży tylko jedna kobieta, bo dla niej zrodziłem się i żyję.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźni zbyt często zapominają o swojej roli. Uważają, że konieczne jest tylko bycie silnym, a o emocjonalność dbają ostatni. To błąd myślenia, który prowadzi do wielu problemów. Mężczyzna to nie tylko siła, ale i emocje, inteligencja i empatia.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna nigdy nie wie, na co jest zdolny, dopóki nie spróbuje. Kto mówi, że to niemożliwe? To tylko takie stwierdzenie, które jest wynikiem braku próby.

Mężczyźni

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli na to, by jego kobieta była zazdrosna o inne. On sprawi, że to inne będą zazdrosne o nią.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie mierzymy odwagi mężczyzny siłą jego uderzenia, ale siłą ciosów, które jest w stanie znieść i nadal iść do przodu. To jest prawdziwa moc.

Mężczyźni

znak cytatu Kobiety! Pójdą za każdym który nosi w sobie coś, czego nie są w stanie pojąć, choćby to miało doprowadzić ją do zguby.

Mężczyźni

Zobacz więcej