Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Mężczyzna musi być wielki przede wszystkim w swoim charakterze, w swoim sercu, w swoim umysle. Musi być wielki w tych rzeczach, które naprawdę znaczą.

Mężczyźni

znak cytatu Zdarza się ON. Ten przeznaczony. Ten, dla którego będziesz najważniejsza. Poznać go bardzo łatwo. To on cię będzie szukał. To on nie pozwoli ci odejść bez adresu, telefonu, komórki, znajomości twoich ulubionych kwiatów, kolorów, książek, filmów... To on cię odnajdzie, napisze, mimo że nie lubi pisać, przyjedzie - mimo deszczu... Jeśli cię nie będzie w domu rano, złapie cię wieczorem. Jeśli nie zastanie cię wieczorem, spróbuje rano. Albo w południe. Będzie pisał listy i będzie tęsknił. Nie pozwoli ci zniknąć. A jeśli już się tak zdarzy, że przewrócisz mu w głowie kompletnie, ale umkniesz mu, niepewna swoich uczuć, a on dopiero po rozstaniu zorientuje się, że warto to coś, co między wami się wydarzyło, pielęgnować - odnajdzie cię na sto procent!

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Idealnych kobiet jest tak samo mało jak idealnych mężczyzn,ale spotyka się je częściej.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Chłop potęgą jest i basta.

Mężczyźni

znak cytatu Mając 40 lat stwierdza, że trzeba mu kogoś, kto wskaże drogę, pochwali go albo zgani: ojca. Autorytetu, nie władzy.

Mężczyźni

znak cytatu Żeby być księżniczką trzeba mieć predyspozycje, a nie wyłącznie aspiracje.

Mężczyźni

znak cytatu Kobiety! Pójdą za każdym który nosi w sobie coś, czego nie są w stanie pojąć, choćby to miało doprowadzić ją do zguby.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest silny dopóty, dopóki potrafi pokazać swoją słabość. Tylko twardziel potrafi przyznać się do błędu i skierować swoje kroki na właściwą drogę.

Mężczyźni

znak cytatu Brakuje mi jej. Nawet gdybyśmy nic do siebie nie mówili, gdyby dalej spała, chciałbym siedzieć tam przy niej.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna to coś więcej niż fizyczny trud, coś więcej, niż 'niedźwiedź', którego można zmusić do tańca. Wydaje mi się, że istnieje męski odpowiednik zagadki, że mężczyzna jest tajemnicą... gładź gatunku ludzkiego.

Mężczyźni

Zobacz więcej