Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Statystycznie udowodniono,że na każdą nieszczęśliwą starą pannęprzypada przynajmniej jeden szczęśliwy mężczyzna.

Mężczyźni

znak cytatu Gdyby mężczyźni wiedzieli o czym myślą kobiety, działaliby o wiele śmielej.

Mężczyźni

znak cytatu Kobieta i mężczyzna, tym razem już nie chłopiec i dziewczynka.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna to taka istota, która zawsze powtarza, że jest tak silna, jak kiedykolwiek, a kiedy ma przeziębienie, jest pewien, że umiera.

Mężczyźni

znak cytatu Kochaj mężczyznę, który nazywa cię "ładną", a nie uważa za "sexy". Tego, który oddzwania, gdy odłożysz słuchawkę. Tego, co nie śpi, aby zobaczyć cię śpiącą. Który chce pokazać ci cały świat nawet gdy nie jesteś przyszykowana. Dla którego nie jest ważne czy stałaś się z biegiem lat grubsza czy chudsza. Który mówi: "Co chciałabyś zjeść?"- Ja gotuję. Tego, co przed swoimi przyjaciółmi chwyta twoją dłoń. Czekaj na tego, który stale powtarza, ile dla niego znaczysz i jakim jest szczęściarzem mając ciebie!

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna nigdy nie wie, na co jest zdolny, dopóki nie spróbuje. Kto mówi, że to niemożliwe? To tylko takie stwierdzenie, które jest wynikiem braku próby.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna jest istotą, która nigdy nie dojrzewa. Jest wiecznym chłopcem, który wciąż pragnie zdobywać i eksplorować. Skłonność do ryzyka i pasja do nieznanego są jego wiecznymi towarzyszami.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bycie mężczyzną to nie kwestia wieku. Jak dotrzeć do prawdziwej męskości to nie jest łatwa droga. To nie chodzi o to, aby być najsilniejszym, najszybszym, najmądrzejszym, ale bycia prawdą o sobie, utrzymania swojego słowa i przede wszystkim szacunku do innych.

Mężczyźni

znak cytatu Chwyć moją dłoń i nie puszczaj.
Świat bez Ciebie jest zimny i pusty. Nie potrafię w nim nawet oddychać.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna to taki gatunek, który stoi na straży swojego wyboru. Stać na straży własnego wyboru - to znaczy brać na siebie pełną odpowiedzialność za swoje postępki, swój los.

Mężczyźni

Zobacz więcej