Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest jak czekolada. Słodki, gładki, nieodparcie kuszący. Potrafi dać ci najwznioślejszą rozkosz, ale też potrafi sprawić, że tęsknisz za tym, czego nie masz. Kiedy to czego potrzebujesz, to ona, jest zawsze dostępny, ale kiedy naprawdę go chcesz, jest zbyt drogi. Bez niego czujesz się zarówno pusta, jak i przepełniona uczuciami, które nie mają miejsca do ucieczki.

Mężczyźni

znak cytatu Miłości się nie wybiera. Ona przychodzi z czasem. Sama, kompletnie nieproszona. Ona pojawia się wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy. Zakochujemy się w osobach, na które nigdy nie zwrócilibyśmy uwagi. W naszych przeciwieństwach, w kimś kto jeszcze kiedyś nie zrobił na nas żadnego wrażenia. To nie jest osoba z naszych snów, to nie jest ktoś z naszych marzeń. Miłość jest ślepa, nie szukaj jej sam, bo nigdy jej nie znajdziesz.

Mężczyźni

znak cytatu Nie był wcale przystojny,
bogaty ani szczególnie błyskotliwy, ale dostrzegła w nim coś, na czym jej zależało. Kobiety często widzą to, czego nikt nie dostrzega.

Mężczyźni

znak cytatu Najbardziej mnie śmieszy, kiedy jakiś facet myśli, że będę za nim biegać. Ja nawet nie pamietam kiedy ostatnio szłam pieszo.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna zawsze musi dążyć do poznania siebie, kontynuować proces stawania się sobą, nie przestając być mężczyzną, nie przestając być człowiekiem.

Mężczyźni

znak cytatu Co to znaczy, że należymy do siebie?
To znaczy, że jesteśmy połączeni funkcją odwrotnych emocji. Ktoś dotyka ciebie... a to ja czuję ból. więcej

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Matki dają naszemu duchowi ciepło a ojcowie - światło.

Mężczyźni

znak cytatu Mógłbym Ci powiedzieć że byłaś moją Gwiazdą.... ale jak, skoro byłaś dla mnie całym cholernym niebem...

Mężczyźni

znak cytatu “Męskość kojarzy mi się przede wszystkim z pewną siłą, nie chodzi o siłę fizyczną, tylko o pewną siłę i umiejętność podejmowania decyzji. (...) Męskość to również opiekuńczość, umiejętność zapewniania komuś innemu bezpieczeństwa. Moim zdaniem facet jest męski, kiedy kobieta może się czuć przy nim bezpieczna. ”

Mężczyźni

znak cytatu I o to właśnie chodzi z tymi mężczyznami - musisz mieć ciarki na plecach, kiedy On jest blisko, gdy na Ciebie patrzy i Cię dotyka.

Mężczyźni

Zobacz więcej