Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kobieta przy swoim partnerze powinna czuć, że jest wyjątkowa, piękna, musi być nieustannie zapewniana o jego uczuciu. Czasami wystarczy ją przytulić, by poczuła się kochana, by wiedziała, że ma obok siebie prawdziwego faceta.

Mężczyźni

znak cytatu Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy, kiedy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć jej. Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie się bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie ona jest tą którą kocha, ta dla której jest w stanie zrobić wszystko.

Mężczyźni

znak cytatu Kiedyś przeczytałem zdanie, że mężczyzna najlepiej czuje się przy kobiecie, przy której może się zdrzemnąć. Podpisuję się pod tym. I dodam, że jeśli jeszcze można z nią pogadać, to już jest super.

Mężczyźni

znak cytatu Z przystojnym mężczyzną zawsze jest tak samo, zwłaszcza jeśli ma książęcy tytuł! Kobiety ciągną do niego jak pszczoły do ula, a jeśli widzą w pobliżu inną kobietę, zamieniają się w osy i żądlą!

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu To, co czyni mężczyznę mężczyzną, nie jest zdolność do prokreacji, jak to głoszą ignoranci, ale umiejętność przyjmowania na siebie odpowiedzialności – za swoje życie, za cudze życie.

Mężczyźni

znak cytatu Męska prawda jest odważna, nawet jeśli boli, bo mężczyzna nie boi się bólu. Mężczyzna boi się stracić to, co kocha, nie tego, co cierpi. Mężczyzna jest silny, bo potrafi zaakceptować swoją słabość, nie ten, kto udaje, że jest silny.

Mężczyźni

znak cytatu Jeżeli mężczyzna płacze przez kobietę, to oznacza to, że była dla niego więcej warta niż cały świat.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest w marzeniach siewcą, który rozsiewa nasiona, ale dojrzały owoc często jest inny niż oczekiwał. Nie staje się on zarządcą swojego życia, dopóki nie rozpozna, że nie tylko sieje, ale i zbiera.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu A modest girl never pursues a man;nor does a mouse - trap pursue a mouseskromna dziewczyna nigdy nie goni za mężczyznami;tak jak pułapka na myszy nie ściga myszy.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest jak kot: wolność, szacunek, dar zaufania są dla niego ważniejsze od sposobu zamieszkania i nieograniczonej miłości. Mężczyzna nie jest modelem do noszenia płaszczy i kapeluszy, lecz twórcą, który tworzy swoje własne wartości.

Mężczyźni

Zobacz więcej