Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźni zawsze chcą być pierwszą miłością kobiety. To jest ich głupia próżność. Kobiety mają subtelniejszy instynkt. Co nas obchodzi, czy jesteśmy pierwsze czy ostatnie? Ważne, że jesteśmy niezbędne.

Mężczyźni

znak cytatu To nie jest tak, że mężczyzna marzy o
kobiecie, która będzie zołzowata na okrągło
albo będzie narzekała na wszystkie swoje
życiowe niepowodzenia. On chce kobiety,
która nie boi się z nim nie zgadzać i która
wyraża własne zdanie.

Mężczyźni

znak cytatu Najbardziej mnie śmieszy, kiedy jakiś facet myśli, że będę za nim biegać. Ja nawet nie pamietam kiedy ostatnio szłam pieszo.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyźni to gatunek wymierający. Samców jest mnóstwo, ale mężczyzn niewielu.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna szuka szczęścia, kobieta go oczekuje.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu "Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak duża, że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię."

Mężczyźni

znak cytatu Chciałbym, żeby mi uwierzyła. Chciałbym, żeby mi zaufała i poznała prawdę o mojej przeszłości. Coś w niej przekonuje mnie, że nie jest taka jak wszyscy ci ludzie, których spotkałem na swojej drodze, a którzy mnie zawiedli. Mam tylko nadzieję, że się mylę co do niej, ponieważ lubię z nią być. Dzięki niej mam poczucie sensu i celu. A przez ostatnie trzynaście miesięcy go nie miałem.

Mężczyźni

znak cytatu Jeśli ją kochasz nigdy nie wypełniaj jej uszu kłamstwami, jej ust słowami, jej oczu łzami, jej głowy chaosem a serca bólem.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kochanek to udoskonalony mąż.

Mężczyźni

znak cytatu To era, w której mężczyzna nie powie, że przeprasza, że tęskni, że popełnił błąd. To era, w której mężczyzna wzdycha, wzrusza ramionami i mówi "trudno".

Mężczyźni

Zobacz więcej