Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna to przede wszystkim sila – zewnętrzna, ale przede wszystkim wewnętrzna. To ten, kto umie decydować, kto wie, czego chce, i nie boi się dążyć do wyznaczonych sobie celów. Ale prawdziwy mężczyzna to także ten, którego siła nie wynika z prymitywnych instynktów, lecz z mądrości serca.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Charakter mężczyzny jest jak ściana, której nie można przemalować. Można jedynie spróbować zasłonić jej brzydotę, ale w końcu prawda wyjdzie na jaw.

Mężczyźni

znak cytatu Nie lubię ludzi, mężczyzn też nie. Używam ich czasem, ale nie lubię.

Mężczyźni

znak cytatu Jeśli kiedyś jakiś mężczyzna rozśmieszy Cię w chwili, gdy będziesz przerażona albo zrozpaczona, nie pozwól mu odejść.

Mężczyźni

znak cytatu Zabijać się... I dla kogo? Dla mężczyzny. A żaden mężczyzna, moja pani, nie jest wart, aby przez niego iść na potępienie wieczne.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźna jest jak miękka glina, którą można uformować w dowolny kształt, ale tylko do pewnego momentu. Po tym jest już tylko twardym kamieniem, który może zostać tylko pokruszony.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bycie mężczyzną to nie tylko kwestia narodzin. Mężczyzna musi walczyć w życiu, ponieść nieludzkie cierpienia, zasługiwać na swoje spełnienie. Nie bądź tylko człowiekiem - staraj się być mężczyzną.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna powinien zawsze pamiętać o trzech podstawowych wartościach: szanować samego siebie, szanować innych, i zawsze stać na straży swojej rodziny, honoru i ojczyzny.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźni zbyt często zapominają o swojej roli. Uważają, że konieczne jest tylko bycie silnym, a o emocjonalność dbają ostatni. To błąd myślenia, który prowadzi do wielu problemów. Mężczyzna to nie tylko siła, ale i emocje, inteligencja i empatia.

Mężczyźni

znak cytatu Zdobywając kobietę nie należy się przejmować drobnymi niepowodzeniami. Silne kobiety mają wredotę w naturze i używają jej do odsiewu słabego materiału genetycznego. Gra jest jednak warta zachodu. Mężczyźni o silnym charakterze, którzy nie poddają się przy pierwszej lepszej przeszkodzie nie spędzają życia z babami chodzącymi w spranych dresach.

Mężczyźni

Zobacz więcej