Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Chciała, by wszystko między nami działo się rozsądnie, spokojnie i powoli, tak byśmy leniwie siebie nawzajem sączyli. Ale dla mnie miłość to nie picie wody przez słomkę, zwłaszcza gdy czuję pragnienie, którego nie da się zaspokoić małymi łykami. Chciałem ją mieć od razu całym haustem, miałem ochotę się w niej utopić.

Mężczyźni

znak cytatu Kobieta i mężczyzna, tym razem już nie chłopiec i dziewczynka.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna zawsze pragnie być pierwszą miłością kobiety. To jest jego głupia próżność. Kobieta pragnie być ostatnią miłością mężczyzny. To jest jej subtelny umysł.

Mężczyźni

znak cytatu Facet staje się zazdrosny, kiedy uświadamia sobie, że ktoś może traktować jego kobietę lepiej od niego.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Chłopska rzecz robić, a pańska bawić się i rozkazywać.

Mężczyźni

znak cytatu My głupcy, którzy kochamy…

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Małżeństwo to loteria, ale jeśli przegrasz, nie możesz wyrzucić losu.

Mężczyźni

znak cytatu Tak to się zaczyna. Spoglądasz na kogoś, kogo nie widziałeś nigdy przedtem i nagle go rozpoznajesz. To wszystko. Po prostu go rozpoznajesz. Tak to się zaczyna.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest jak dziecko: kiedy robi ataki złości, lepiej go zostawić w spokoju. Kiedy zrozumie, że nie zwraca się na niego uwagę, przestaje. – Sophia Loren

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna to nie tylko sterta mięśni, kości i narządów, ale przede wszystkim skomplikowana i subtelna kombinacja uczuć, oczekiwań i tęsknot, które często zasłania macho-fasada.

Mężczyźni

Zobacz więcej