Imię Wojciech pochodzi ze starosłowiańskiego i niesie za sobą wyjątkowe znaczenie. Oznacza wojownika, któremu walka sprawia radość lub wojaka, który przynosi szczęście. 23 kwietnia stanowi najpopularniejszą datę imienin, ale swoje święto Wojtek może obchodzić również 12 czerwca, 24 lipca i 20 października.

Osobowość

Wojciech doskonale wie, jak jego życie powinno wyglądać i sumiennie do tego dąży. Potrafi kontrolować swoje emocje, dlatego jego decyzje prawie zawsze są trafne. Nie poszukuje nadzwyczajnych przygód i nie stara się kombinować. Prostota całkowicie mu wystarczy. Posiada w sobie ogromną ilość energii, a więc wykazuje się znakomitą pracowitością i pomysłowością.

Nie dzieli się jednak swoimi planami. Jest to typ samotnika, który woli zostawiać wiele kwestii dla siebie. Lubi samodzielnie pokonywać kolejne przeszkody – daje mu to satysfakcję i poczucie spełnienia.

Miłość

Sfera uczuciowa praktycznie dla Wojciecha nie istnieje. Potrafi kochać, ale nigdy nie okazuje swoich uczuć. Jest to idealny przykład, jak doskonale kontroluje swoje emocje. Coś takiego jak kompromis dla niego nie istnieje, dlatego tak ciężko można dojść z nim do porozumienia. Dodatkowo inaczej interpretuje słowo namiętność, co nie zawsze odpowiada partnerce.

Mało komu udaje się odkryć wrażliwe wnętrze tego tajemniczego mężczyzny. Zazwyczaj bardzo ciężko odczytać jego emocje, a więc nigdy nie wiadomo czy kocha, czy tak naprawdę nienawidzi. Kiedy jednak zdecyduje się na założenie rodziny, to potrafi okazać nieco więcej czułości.

Praca

Wojciech jest osobą znakomicie zorganizowaną i pracowitą. Doskonale wie, na czym polega jego praca i sumiennie ją wykonuje. Bardzo praktycznie podchodzi do wykonywanych działań i często wykazuje się wyjątkową kreatywnością.

Mimo swojego ogólnego charakteru Wojtek lubi pracować w zespole, pod warunkiem, że nauczy się czegoś nowego. Sama współpraca totalnie go nie interesuje. Musi wiedzieć, że będzie miał z tego jakieś osobiste korzyści.

Przyjaźń

Ten mężczyzna nie szuka znajomych. Posiada bardzo małe grono przyjaciół, a i nawet im rzadko kiedy ufa. Mało o sobie mówi i zawsze stara się dawkować jakiekolwiek informacje na swój temat. Jest osobą zamkniętą i nie widzi potrzeby rozmawiania o sobie.

Wieczory preferuje spędzać w swoim domu, dlatego też nie potrafi poznawać ludzi. Nowe znajomości go męczą i pozbawiają resztek energii. Kiedy jednak uda się go wyciągnąć do restauracji, to wyjątkowo potrafi umilić czas.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img