Byliście na kilku udanych randkach? Świetnie się dogadywaliście i coś między Wami zaiskrzyło? Nagle on przestał się odzywać, nie dzwoni, nie pisze, po prostu zapadł się pod ziemię. Zastanawiasz się, co się stało? Powodów może być kilka!

Gdy on przestaje się odzywać…

Do pewnej chwili wszystko jest wspaniale. Wydaje się, że znajomość rozwija się w pożądanym kierunku. Aż w pewnym momencie on nagle znika: przestaje odbierać telefon, odpisywać na wiadomości, nie pojawia się na spotkaniach, nie ma czasu, stopniowo wygasza kontakt, aż w końcu całkowicie go urywa. Zastanawiasz się co się stało? Poznaj powody!

Dlaczego on to robi?

Znika bez wieści… jak duch

On zniknął bez wieści zupełnie niczym duch? Zostałaś „zghostowana”! Ghosting polega na nagłym i niezapowiedziany zerwaniu kontaktu z drugą osobą. Może wiązać się z zablokowaniem tej osoby na portalach randkowych, społecznościowych lub całkowitym zaprzestaniu kontaktowania się z nią w realnym świecie. To nic innego jak danie drugiej osobie kosza, tyle że nie w tradycyjny sposób.

Nie zaiskrzyło

Możliwe, że między Wami po prostu nie zaiskrzyło. I choć on Cię pociągał, to Ty wcale nie musiałaś mu się podobać. Mimo, że świetnie się dogadujecie i lubicie spędzać ze sobą czas, po prostu nie było między Wami chemii.

Wystraszył się

Być może narzuciłaś za duże tempo, a on po prostu się tego wystraszył? Choć początkowo był zainteresowany i naprawdę mu się podobałaś, w pewnym momencie uznał, że to wymyka się spod kontroli i dzieje stanowczo za szybko.

Nie jest gotowy na związek

Wydawało mu się, że jest gotowy na stałą relację. Niestety uznał, że to nie jest właściwy moment. Widzi, że Tobie na tym zależało i dążyłaś do stworzenia związku. Zamiast to z Tobą omówić, po prostu stchórzył i uznał, że będzie lepiej, jak zapadnie się pod ziemię bez wieści.

Ma kogoś innego

Niestety powód jego nagłego zniknięcia może być taki, że ma kogoś innego. Być może poznał ja w międzyczasie lub to ktoś z jego przeszłości. Widocznie ta kobieta interesuje go bardziej i jest dla niego ważniejsza, dlatego zdecydował się urwać z Tobą kontakt.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img