Po czym rozpoznać, że to wybranek na resztę życia, a nie ktoś, kto marnuje Twój czas? Poznaj sygnały, które świadczą o tym, że jemu na Tobie zależy i traktuje Cię poważnie!

Możesz na niego liczyć

Możesz na niego liczyć zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Jest Twoim oparciem w trudnych chwilach. Zawsze jest obok i czujesz się przy nim bezpiecznie.

Ma dla Ciebie czas

Czujesz że jesteś dla niego priorytetem, a nie jedną z wielu dostępnych opcji. On zawsze znajdzie dla Ciebie czas. Regularnie dzwoni, pisze i chce się z Tobą widywać jak najczęściej.

Dba o Ciebie

On się o Ciebie troszczy, dba i robi wszystko, żebyś czuła się kochana i bezpieczna. Okazuje Ci swoje uczucia i zainteresowanie. Przy nim czujesz się ważna, doceniana i po prostu szczęśliwa.

Godzi się na kompromisy

Twój partner wie, jak ważne w związku są kompromisy. Nawet jeśli się kłócicie, potraficie dojść do porozumienia i znaleźć rozwiązanie, które zadowoli obie strony.

Dzieli się obowiązkami

Nie traktuje drobnych przysług i miłych gestów jako wielkiego poświęcenia i nie podkreśla swoich zasług. Wie jak ważne jest dzielenie się codziennymi obowiązkami. Z chęcią pomaga i wspiera Cię w wielu sprawach.

Kibicuje Ci

Nie wierz, jeśli mężczyzna mówi ci, że boi się, że sobie z czymś nie poradzisz. On rzeczywiście się boi, ale raczej tego, że poradzisz sobie znacznie lepiej od niego…

On Cię motywuje i dopinguje do działania. Zawsze Cię wspiera i Ci kibicuje. Wiesz, że zawsze będzie u Twojego boku i możesz na niego liczyć w każdej sytuacji.

Nie daje Ci powodów do zazdrości

przy nim nie musisz się obawiać tego, że istnieją inne, ładniejsze, czy młodsze. On daje Ci do zrozumienia, że to Ty jesteś dla niego najważniejsza i najbardziej wartościowa. Nikt inny się nie liczy i nie ma z Toba szans!

Możesz mu zaufać

Wiesz, że możesz mu w pełni zaufać. Jest wobec Ciebie szczery i prawdomówny, nie interesują go gierki i kłamstwa.

Snuje plany na przyszłość

Rozmawia z Tobą o przyszłości i snuje wspólne plany. Doskonale wie, gdzie widzi się w ciągu najbliższych kilku lat. Najważniejsze jest to, że w tych wizjach, zawsze jesteś u jego boku.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img