Wielu mężczyzn ma problemy z tym, żeby w pełni zaangażować się w związek i dać z siebie partnerce, to co najlepsze. Kobiety wchodzą w takie relacje, czekają aż ich wybranek się zmieni i będzie tak jak sobie to wymarzyły. Niestety ten moment nie nadchodzi. Jak rozpoznać takiego faceta? Przedstawiamy cechy, które go wyróżniają! Sprawdź, czy znasz ten typ!

  Z tym mężczyzną nigdy nie będziesz szczęśliwa! Czy znasz ten typ?

  1. Mężczyzna, który nie akceptuje siebie, brak mu pewności oraz wiary w to, że jest wartościowym człowiekiem, nie będzie w pełni zaangażowany w związek. Facet przekonany, że nie zasługuje na miłość, sam nie będzie wiedział, jak ją okazać. Miłość do samego siebie i umiejętność stawiania się na pierwszym miejscu, jest bardzo ważną cechą, także w relacji z drugą osobą. Mężczyzna który ma braki pod tym względem, nigdy nie będzie potrafił otworzyć się na partnera i uczucia, jakie ten mu oferuje.
  2. Mężczyzna, który jest zapatrzonym w siebie egoistą, zawsze stawia siebie na pierwszym miejscu i liczą się dla niego tylko jego emocje i uczucia, także nie sprawdzi się w związku. W jego relacji zawsze będzie brakować równowagi sił. Chce, żeby druga osoba spełniała wyłącznie jego potrzeby i poświęcała się dla dobra związku, podczas gdy sam niczego od siebie nie daje.
  3. Facet, który często wybucha gniewem, unosi się i reaguje przesadną złością, krzycząc i wyżywając się na partnerce, także może nie być najlepszym materiałem na partnera. Może mieć problem z komunikowaniem swoich uczuć i emocji oraz prowadzeniem spokojnej rozmowy. Zamiast szukać kompromisów, czyli rozwiązania, które zadowoli obie strony, może narzucać swoje zdanie i oczekiwać, że partnerka mu się podporządkuje.
  4. Gwałtowny i pełen temperamentu mężczyzna, który jest uparty i nie sposób przekonać go do zmiany zdania, także będzie miał problemy w relacji. Facet, który najpierw mówi, a potem myśli, jest impulsywny, często wpada w złość, wywołuje liczne konflikty i napięte sytuacje. Choć wie, że przesadził, to ciężko liczyć na przeprosiny od niego.
  5. Mężczyzna, który całe swoje życie poświęca karierze i rozwojowi, także może nie sprawdzić się w związku. Brak czasu i chęci na stworzenie bliskiego związku z drugą osobą, może wynikać z innych, ukrytych problemów. Być może w ten sposób próbuje odwrócić uwagę od innych, często trudnych, a nawet bolesnych spraw.
  Udostępnij:

  Sklep