Czasem ciężko określić, czy możemy komuś w pełni zaufać. Szczególnie, gdy prawdziwy obraz tej osoby przysłaniają nam silne uczucia. Trudno nam ocenić, czy jest szczera, prawdomówna i godna zaufania. Istnieją jednak pewne przesłanki, które mogą na to wskazywać. Jeśli ON ma te cechy, możesz mu zaufać!

Jeśli ON ma te cechy, możesz mu zaufać! Te cechy wskazują na to, że możesz mu zaufać!

Jest pełen empatii

On jest bardzo empatyczny, potrafi postawić się w cudzym położeniu. Nie ma problem z otwartym wyrażaniem swoich uczuć, a także zauważaniem i akceptowaniem emocji innych. Poza tym przejmuje się losem innych i chętnie pomaga, angażuje się w wiele akcji charytatywnych, czy wolontariat.

Dobrze traktuje innych

Dobrze traktuje innych ludzi. Jest wyrozumiały i tolerancyjny, traktuje innych z szacunkiem, okazuje im dobroć i zrozumienie. Zarówno wobec obcych, jak i przyjaciół oraz rodziny zachowuje się dobrze. Oprócz tego los słabych i skrzywdzonych leży mu na sercu. Nie potrafi przejść obojętnie obok cierpienia innych.

Jest wyrozumiały

On potrafi zaakceptować Cię taką, jaka naprawdę jesteś. Nie zmienia Cię na siłę i nie próbuje wychowywać. Nie ma w głowie obrazu idealnego partnera, docenia Cię i akceptuje zarówno Twoje wady, jak i zalety.

Jest cierpliwy

Jest cierpliwy i nie zniechęca się szybko. Nie marudzi i nie narzeka, jeśli coś nie idzie od razu po jego myśli. Wie, że czasem musi poczekać na rezultaty swoich działań.

Jest odpowiedzialny

Nie zrzuca winy za swoje niepowodzenia na innych. Przyjmuje odpowiedzialność za swoje słowa i czyny. Potrafi przyznać się do błędu i nie upiera się przy swojej racji, jeśli jej nie ma. Z porażek wyciąga wnioski, a niepowodzenia traktuje jako cenne lekcje na przyszłość.

Jest szczery

Jest szczery prawdomówny. Nie mija się z prawdą i ceni uczciwość. Oboje wiecie, że w udanym związku nie ma miejsca na nieszczerość, kłamstwa i wzajemne oszukiwanie się.

Dobrze się przy nim czujesz

Czujesz się przy nim dobrze i swobodnie. Możesz być po prostu sobą i nie musisz udawać kogoś innego. Lubisz spędzać z nim czas, potrafisz się przy nim odprężyć i  odpocząć w jego towarzystwie.

Udostępnij:

Sklep