Znaki zodiaku określają, jakimi ojcami będą mężczyźni

Marzysz o dziecku, ale zastanawiasz się, jakim ojcem będzie Twój partner? Jak się okazuje, znaki zodiaku wiele mówią o tym, czy mężczyzna nadaje się na tatę!

WODNIK

Mężczyźni spod znaku Wodnika początkowo mogą mieć trudności ze stworzeniem więzi emocjonalnej ze swoim potomkiem. Zdecydowanie tacy ojcowie potrzebują więcej czasu, jednak, gdy otrzymają odpowiednią przestrzeń, mogą stworzyć bardzo mocną więź.  

RYBY

Ojcowie-Ryby tworzą wyjątkowe relacje ze swoimi dziećmi, jednak zbyt koleżeńskie podejście do potomków może skutkować problemami wychowawczymi. Dzieci mogą wykorzystywać słabość takiego rodzica i wejść mu na głowę.

Baran

Mężczyźni spod znaku Barana będą niezwykła inspiracją dla swoich potomków. Co więcej, tacy ojcowie będą motywować i bardzo wspierać swoje dzieci na wielu przestrzeniach. Co ważne, nie dadzą sobie wejść na głowę.

BYK

Ojcowie spod znaku Byka będą bardzo opiekuńczy, jednak wszystko w ramach rozsądku. Nie będą wtrąca się w życie osobiste swoich dzieci.

BLIŹNIĘTA

Bliźniak będzie bardzo aktywnym ojcem i tego też uczy swoje dzieci. Ojcowie spod tego znaku zodiaku poświęcą wiele czasu swoim dzieciom.

RAK

Ojciec spod znaku Raka będą bardzo emocjonalny. Ze swoimi dziećmi stworzą niezwykłą więź i przekażą im najważniejsze wartości życiowe.

LEW

Mężczyźni spod znaku Lwa będą bardzo wspierającym ojcami. Będą okazywać dumę z sukcesów swoich dzieci.

PANNA

Ojciec spod tego znaku zodiaku nie będzie lubił chaosu w domu. Będzie uczył swoich dzieci dyscypliny i odpowiedzialności.

WAGA

Tata- Waga nie będzie konfliktowym rodzicom, wszystko będzie starał się załatwić rozmową. Będzie dbał o harmonię w domu. Nauczy swoje dzieci, jak być sprawiedliwym, jednak nie będzie potrafił nauczyć dyscypliny.  

SKORPION

Skorpion będzie ojcem, któremu ciężko będzie zrozumieć, że jego dzieci dorastają. Będzie dbał o ich bezpieczeństwo. Trudno będzie mu przyjąć do rodziny partnera/ partnerkę swojej pociechy.

STRZELEC

Z ojcem Strzelcem będzie ciężko nawiązać prawdziwą więź. Zaszczepi w swoich dzieciach miłość do podróży. Nauczy ich szczerości, tolerancji i odwagi.

KOZIOROŻEC

Tata- Koziorożec z całą pewnością będzie ojcem na medal. Dołoży wszelkich starań, żeby jego dzieci miały jak najlepszą przyszłość. Jedyną wadą ojca spod tego znaku będzie problem z okazywaniem emocji.

Udostępnij: