Te cechy świadczą o tym, że facet jest kiepski w łóżku!

Dobry kochanek wielu kobietom kojarzy się z nieziemską muskulaturą i niezwykłą techniką w łóżku. Nic bardziej mylnego, gdyż każda z nas oczekuje podczas seksu czegoś innego, a najważniejsze jest to, żeby kochanek słuchał i wiedział, co działa na nasze ciało.

Nie da się ukryć, że wielu facetom może wydawać się, że jeśli znają Kamustrę na pamięć i żadna z pozycji nie jest im obca to są bożyszczami w łóżku. Niestety, wielu z nich może się rozczarować, a właściwie to ich partnerki mogą poczuć się mocno zawiedzione. Dobrym kochankiem nie czyni go technika i umiejętności w łóżku, a odpowiednie ich zastosowanie. Nie wszystkie kobiety lubią to samo, a najważniejsze jest to, żeby wiedzieć, na co można sobie pozwolić podczas miłosnych harców. Zobaczcie, które z cech świadczą o tym, że facet jest kiepski w łóżku!

Nie słucha Twojego ciała

Jak już wspomnieliśmy, nie wszystkie eksperymenty łóżkowe są odpowiednie dla wszystkich kobiet. Najważniejsze jest to, żeby mężczyzna wiedział, na co może sobie pozwolić i nie  naciskał na te formy stosunku, które nie są mile widziane przez partnerkę. Ponadto podczas seksu facet powinien wsłuchiwać się w ciało kobiety i zauważać, co jej sprawia przyjemność, a co irytuje.  

Krytykuje i ocenia

Zdarzają się mężczyźni, którzy podczas zbliżenia krytykują bądź oceniają swoje partnerki. W nieodpowiedni sposób wytykają im, co robią źle. Owszem rozmowa na temat tego, co nam mniej lub bardziej odpowiada podczas seksu jest jak najbardziej potrzebna, jednak powinna być przeprowadzona poza sypialnią.  

Za bardzo skupia się na sobie

Są mężczyźni, którzy podczas seksu myślą tylko o sobie i dobierają takie pozycje, które tylko im sprawiają przyjemność. Nie liczą się ze swoją partnerką i wcale nie zależy im na tym, by ukochanej było równie dobrze, jak im.

Nie mówi czego pragnie

Kolejną cechą mężczyzny, który może nie sprawdzić się w łóżku, są tacy, którzy boją się mówić o swoich potrzebach,. Niektórzy są przekonani, że partnerka nie zrozumie ich i uzna, za dziwnych i zboczonych.

Udostępnij: